Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy egy lány elutasított, de utána még keresi a társaságomat?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam egy lánynál, közös ebédek, borozás, virág stb.


Egy idő után egyértelműen rákérdeztem, hogy akar-e valamit, de elutasított. Ezt követően elkezdtem hanyagolni, de ő mindig feltűnik, felhozza, hogy le se szarom, ha ő nem keres nem is beszélnénk, nem lájkoltam egy képét, nem köszöntöttem fel a születésnapján stb


Szerintetek miért van ez?


2015. aug. 4. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a barát zónába tett és nem fogja fel, hogy nem mindenkinek van olyan...
2015. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha én mondtam neki, hogy ha nem akar semmit, akkor ne legyen kontakt?
2015. aug. 4. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor értetlen. Nyomatékosítsd.
2015. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Honnan ismeritek egymást? Suli, munkahely, egyéb?
2015. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ő azt állítja, hogy nem akar Tőled semmit, de ez nincs így....szeretne Tőled kapni minél többet, úgy hogy minél kevesebbet mutat magából....vagyis "barát zóna".

Köszönj el szépen Tőle és hagyjad a saját levében fürödni....ha mégis meggondolná magát akkor úgy is neki kell tepernie, de ez szinte kizárt.

2015. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha bármi miatt muszáj egy légtérben lennetek, akkor lehet, hogy csak próbálja elsimítani a dolgot, mint hogyha semmi nem történt volna. De még mindig nem írtad, honnan ismered. Egy közös munkahelyen ez például fontos, hogy az ilyen szituációk ne befolyásolják hátrányosan a munkát.
2015. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Munkahelyről ismerem, de nem egy légtérben vagyunk, tehát ha nem keresi a társaságomat akkor hetekig nem is kell beszélnünk.
2015. aug. 4. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen tippem. Figyi, egyébként ha nem is szoktatok találkozni, azért benne lehet, hogy mégiscsak egy kolléga, és miatta ne legyen bajod a munkáddal. De az is lehet, hogy jobban belegondolt, és talán mégis megpróbálná veled. Nem ismerem, nem látom a viselkedését. Ha téged zavar a viselkedése, beszéljétek meg, aztán kiderül. Végülis dolgozó felnőtt emberek vagytok. :-)
2015. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!