Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasi nemigazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi nemigazán jön be nektek külsőre? De. A többi lent.

Figyelt kérdés

...de mutatja hogy tetszetek neki, és esetleg megismeritek, abból lehet még valami komolyabb kapcsolat?

//nem kell konkretizálni, csak véleményekre vagyok kíváncsi

//kort is, köszi


2010. márc. 8. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.Volt is rá példa.De ahhoz a belső tulajdonságai tényleg kell,hogy vonzanak.Az a tapasztalatom,hogy a kor sem mindegy,mármint tizenévesektől ne várd,hogy elvonatkoztassanak a külsőtől.
2010. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem olvasd el a "Milyen pasinak való a ronda kövér nő?" c. topikot.
2010. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól még kedves lehet a ferenc...:DD
2010. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
NEM.Ha nekem nem jön be legyen akár milyen kedves,aranyos,o€kos,helyes akkor akárhogy próbálkozhat ejtve van magasról.
2010. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Utcsó vagyok 17l
2010. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazából,ha nekem nem tetszik külsőre,és nem érzek vonzalmat iránta kezdettől,akkor utána minden próbálkozás olyan izzadságszagú lesz.Kell,hogy minimum elsőre szimpátiát,vonzalmat érezzek,különben megette a fene az egészet.Mindig csak egy kedves srácot fogok benne látni,és nem többet,ez a baj.
2010. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet valakinek olyan erős kisugárzása,hogy általa a külseje is megváltozzon a szemünkben,de ez viszonylag ritka.(29)
2010. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem pl tuti ez van... Messze nem érzem magam olyan jó pasinak mint amilyennek mások tartanak. Kedves vagyok közvetlen vagyok, állitólag huncutság van a szememben. Egy biztos, 30 lettem, nős vagyok és egy rakás nő van megőrülve értem. Értem... Azért a pasiért akit én látok a tükörbe... Nem is értem... Szóval te csak add magad, és akkor a "mágnesed" pont azt fogja vonzani aki hozzád való... 30F
2010. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

főleg az utolsónak :D

2010. márc. 8. 13:25
 10/10 anonim válasza:
hehe...így vagyok a barátommal,akit nagggyon szeretek:) eleinte nem tetszett,mármint képeken,aztán találkoztunk,tök jó fej volt ,szép a szeme, szája,és hát összejöttünk.3éve vagyunk 1ütt:)Ő se tartja magát egy hú de szexi pasinak,mert hát olyan mackós típus,és mégis olyan barátnői voltak előttem:O h jújj...elképzelni nem tudtam h,ilyen széép csajok,h járhattak vele.de most már eltudom képzelni:P nagyon sokat számít a belső.
2010. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!