Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mehetek?

Figyelt kérdés

Miért nem mehetek a barátomhoz ez minden nap megfordul a fejemben egy szánalmas hülye nyomorék ocsmányságnak tartom magam aki csúnya! van egy 8 hónapos kapcsolatom de anyukám nem enged a barátomhoz mit tegyek hogy vegyem rá a barátom 20 én 14 nem élünk szexuális életet MÉG NEM! rendesen megvagyunk egymás mellett boldogok szerelmesek vagyunk :) barátom jöhet hozzánk de én nem mit tegyek ha nagyon akarok menni a barátomhoz befolyással lehet az hogy a szüleimmel nagyon sokat veszekedek ha igen akkor ez ellen mit tegyek hogy ne veszekedjek + h változzak mert szerintem azt is kellene hogy ne veszekedjek



Ui: a kérdések után azért nincs kérdőjel mert akkor ne tudtam volna kitenni kérdésnek!



2015. aug. 8. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

20-14???


1. barátod visszamaradott, nem 100-as

2. majdnem azt mondtam h anyukád normális h nem enged, de mikor olvastam h hozzátok mehet akkor rájöttem h ő sem normális.

3. te alapból nem vagy normális de az ilyen kislányoktól elnézi az ember h szerelmesek egy idősebbe

2015. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel szerintem nincs gond mert normálisak vagyunk mindannyian :)
2015. aug. 8. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
igen mindenki ezt gondolja magáról :)
2015. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jézus márja, ez kamu igaz?? :)
2015. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te most még ezt gondolod, mert 14 vagy. Ekkor mindenki azt gondolja magáról, hogy mennyire nagylány már, pedig nem. Gyerek vagy. Nem pasizások kéne járni az eszednek még ilyenkor, és igen, otthon a szüleidnél a helyed nem egy 20 éves pasival, jézusmária. Az ő részéről sem túl egészséges, hogy egy 14 éves gyerekre gerjed. Beteg! Jó esetben te is rájössz majd minderre később. Nem irigylem a szüleidet!


23/N

2015. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem kaumu én felőlem és a barátom felül is nincsenek olyan jó hírek itt nem verekedés vagy drogra gondolok hanem h nem vagyunk olyanok h verjük magunkat hanem normális életű emberek igen néha odaszólnak a másikunknak basztatásképpen de hát már a mai világban már a macskának is beszólnak nem néz le minket senki a barátom elveszítette az anyukáját apukáját a volt barátnője is egy nagy trauma volt neki..én is akkor vesztetem el a barátomat tehát nem vagyunk a páwák csoportjában :) átvittbe!
2015. aug. 8. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!