Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 éves vagyok, márciusban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves vagyok, márciusban töltöm a 30-at. Szerintetek az alsó korhatár komoly kapcsolat céljából mennyi az ideális?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs ideális, verd ki a fejedből.

Azért mert pl. Marika és Sárika 23, 21 évesen élték át az első komoly kapcsolatukat, az nem törvényszerű, hogy akkor az éppen 20 éves Annácska is ekkor fogja átélni.


Nincs korhoz kötve, majd eljön, amikor eljön. Mellékesen, az, hogy pl. valaki 25 évesen házasságot köt, az nem biztos, hogy életük végéig együtt is maradnak. A jövőt senki sem látja!

2015. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23 fölött már érettebbek a nők, de 20 alá semmiképp ne menj.
2015. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, lefelejtettem.
2015. aug. 16. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolat létesítésének képessége nem kortól, hanem az ismeretektől függ. Valójában a 18-20 évet azért mondják alsó határnak, mert nagyon ritka, hogy ennyi idős kor alatt valaki kellően érett legyen észbelileg (biológiailag lehet).

Ezen túl egyes esetekben rossz kora gyermekkori élmények olyan gátat emelhetnek, aminek átlépése már csak szakember segítségével lehetséges.

2015. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tinikkel egy férfi nem foglalkozik, csak a kisfiúk. tehát 20 fölött. Ha felnőtt nőt szeretnél társadul, akkor 25 fölött.
2015. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ffiként nem kell aggódni, szerencsére akadnak 20 és 30 között is olyanok, akik értelmesek, és azok szeretik sokan az idősebb (30 feletti) férfiakat. :) csajként se kell, max gyerek nem lesz, de anélkül is lehet boldog az élet sztem
2015. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!