Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Katolikus lányokkal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katolikus lányokkal hogy lehet megismerkedni?

Figyelt kérdés
31 vagyok, nem ma "kezdtem",de így még nem ismerkedtem. Nem csajozni járok a templomba, na de mégis, ha esetleg ott meglátok egy szép lányt, hogy érdemes mise után megszólítani? Gondolom, ismeretlenül nem fogadna el egy kávémeghívást....
2015. aug. 17. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak katolikus jó, mi? Az eretnekek nem, akik fellázadtak a szent egyház ellen?
2015. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem csak katolikus jo... De elsosorban ilyet keresek.
2015. aug. 17. 00:48
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem is rögtön kávémeghívással kezded, de egy beszélgetéssel indíthatsz. Menj oda hozzá, mutatkozz be, és például érdeklődd meg,melyik zsoltár volt a harmadik, mert elvesztetted a fonalat. Vagy érdeklődd meg, meddig kell befizetni az egyházdíjat, vagy nem tudom, katolikuséknál hogyan van, református vagyok.

Ha elbeszélgettek, meglátod, hogyan reagál, aztán meghívhatod kávézni. De ne rögtön ezzel kezd.

Sok sikert!!!! :)

2015. aug. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is katolikus vagyok, de a templomban való ismerkedés helyett inkább egy jó katolikus közösséget ajánlok. Járj el közösségi programokra, felnőtt hittanra és ott könnyebb beszélgetni.
2015. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
# 3/4 Időpont ma 07:17 - Ezzel inkább a nyugdíjas mamókáknál próbálkozz... :-)
2015. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lebuktam! :) Nyugdíjas mamóka vagyok, hozzám így jönnek oda ismerkedni. Nem csak Papókák. :)
2015. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A többség nem követi ezeket, hogy mi volt misén. :-) Tapasztalatból mondom.
2015. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megszólíthatod mise után is. Kérdezd meg, rendszeresen ide jár-e, ha nem, melyik egyházközséghez tartozik.

Jár-e valamilyen közösségbe?

A misén elhangzottakról inkább ne kérdezd, kínos lehet neki, ha semmire se emlékszik. Ha végig figyel és elmélyülten imádkozik valaki, simán törődhet a fejéből az olvasmányok szövege.

2015. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg inkább vmilyen közösségbe járj el... Hittantáborok, bibliaórák, stb... :)
2015. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és tök jó ilyen kérdést is olvasni, úgyhogy hajrá! Majd imázom érted :)
2015. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!