Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egymás után több lánnyal randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymás után több lánnyal randi?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy népszerű srác, barátnőt is nehezen találok, de most úgy hozta az élet, hogy több lány is érdeklődik irántam. Nem tudom eldönteni melyikükkel szeretnék lenni, ezért úgy döntöttem mindannyiukkal randizom és utána eldöntöm. Viszont ha egyikőjüket a randin megcsókolom , vagy Ő megcsókol, akkor bűntudatom lenne, ha utána mással is randiznék. Szerintetek belefér ha utána mással is randizom ugyanazon a héten?

27/F



2015. aug. 26. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Hogyne férne bele. Üdv a nagyok világában, peace.
2015. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első randin nem kell még csókolózni, ismerjétek meg egymást, aztán akit a legesélyesebbnek érzel, azzal alakíts ki mélyebb kapcsolatot. Ebben így semmi rossz nincs szerintem. :)
2015. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem véletlenül nincs csajod!
2015. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ismerd meg a lanyokat aztan valassz. Szerintem igy korrekt :)

Csak aztan nehogy ket lannyal legyel egyszerre es a szekek kozze ess. 24l

2015. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném elkerülni.
2015. aug. 26. 09:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi a trükk? Velem egy sem akar szóba állni.
2015. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet mert fogytam 40 kg-ot...
2015. aug. 26. 10:07
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
én 192cm 93 kiló vagyok. Izmos vagyok és sportosan nézek ki. Még sem állnak szóba velem. Azt mondják a fejem nagyon csúnya. De hát a lányoknak mindenből a legjobb kell.
2015. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
8-as átérzem a helyzeted, én is ilyen vagyok, de azért megtaláltam az igazit, igaz volt, hogy 1 évig nem volt senkim... És 4 évig társ keresőztem mire összejött, persze nem gőzerővel csak azt csináltam...
2015. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy egy lányra koncentrálsz, vagy egyikre sem. Remélem tuhdod, hogy ha egy nő fülébe jut, hogy egy pasi, akivel randizik, randizik más lányokkal is, úgy kivág, hogy a lábad nem éri a földet?
2015. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!