Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mindegyik társkeresőn így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mindegyik társkeresőn így megy?

Figyelt kérdés

Most először regisztráltam fel egy társkeresőre, és eléggé meglepődtem. Belépésemtől számítva fél percen belül, már rengetegen megnéztek, írtak üzenetet, és küldtek jelzést, hogy randiznának velem. Pedig a koromon és a nememen kívül semmilyen adatot nem töltöttem fel, nemhogy képet.

Biztos naiv vagyok, de én kép meg egyéb infó nélkül senkivel nem mennék el. Ha ez mindenhol így meg, hagyom inkább a csudába.

L


2015. aug. 30. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nőként ez mindennapos lesz.
2015. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem stimmel ezekkel a társkeresőkkel,szerintem manipulálják az egész oldalt.Én pasi vagyok és egy oldallal próbálkoztam,de nekem nagyon gyanús ami ott történik.
2015. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tény év aló, hogy sok kamu profil van ott nőkből.
2015. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
és való
2015. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha megkérlek, kifejted?
2015. aug. 30. 19:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Az enyém nem volt kamu :D
2015. aug. 30. 19:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
sok kanos srác meglátta, hogy nő vagy és ez nekik pont elég arra, hogy rád írjanak :D az ilyenek komolytalanok
2015. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnak ilyen kamu profilokat szép nővel, mindennel hogy csábítsák az előfizetőket. Én jártam úgy, hogy 2x regisztráltam ilyen helyre és mindkétszer belájkolt ugyanaz a nő mikor képet sem tettem ki. Akkor?
2015. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de ez tök ingyen volt, nem hiszem, hogy pénz miatt. Meg... egy kamuprofilt szerintem le lehet venni, aki meg bedőlt, hát... Arra mit mondjak?
2015. aug. 30. 19:59
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
hogyne. Ez úgy megy, hogy kapni fogsz tonnányi levelet. Ha meg pasi vagy, irhatsz akármennyi őszinte, aranyos levélkét, soha nem kapsz választ
2015. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!