Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szoliban van egy lány, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szoliban van egy lány, csak az a gond, nem tudom hány éves és hogy van e palija. Hogy lehetne kipuhatolózni hogy mi a stájsz?

Figyelt kérdés

Szóval ahova járok (nem beszólni :"D) ott van egy pultos kiscsaj aki ott melózik és nagyon megtetszett annak ellenére hogy nem egy szupermodell, de van benne valami, ami vonz lel. Ne kérdezzétek mi az , én se tudom.

A gond ott van, hogy én 18 vagyok csak, persze a koromhoz képest érettebb, blabla. Tudom hogy a kor nem akadály, de nem tudom mire megy ki a játék, szoktunk beszélgetni, de nemtudom hogy azért mosolyog mindig mert megvan köztünk a vonzalom vaaagy csak azért mert na olyanja van. Plussz nem akarom azt kérdezni hogy : "Na és van barátod?"

Szóval inkább erre a barát témára hogy lehetne rákérdezni?

18f Kösz :3



2015. aug. 30. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
#kibäszott_érett_vagy
2015. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hesteg Köszi :D
2015. aug. 30. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:

szoli végeztével állj meg a pult előtt, kérdezz tőle valami semlegeset, aztán kérdezd meg tőle, hogy a barátod remélem nem lesz féltékeny, ha véletlenül itt talál engem beszélgetni veled :D

És akármi a válasz, tudni fogod, hogy mi a helyzet :)

2015. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"

te: Helló

ő: Szia

te: Milyen napod volt?

ő: bla bla bla

te: Na és van pasid?

"

2015. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pultos csaj, büfés, ruhatáros, szolis, stb ezeknél nem érdemes próbálkozni, mert valószínűleg jól néznek ki, ebből kifolyólag több tucatnyian nyomják nekik a sódert naponta. Persze nem lehetetlen, de úgyis immunisek már. :D
2015. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Danke :):3
2015. aug. 30. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:
A pultban dolgozóknak munkaköri kötelessége mosolyogni. Egész nap. Mindenkire. Előírja a vállalkozó, akié a kóceráj, pont azért hogy az ilyen éretlen kis 18 éves fiúkák oda talicskázzák a zsebpénzüket. Lehet alapból mennél heti kétszer, de rád mosolygott az alkalmazott és így heti 3-4x fogsz járni. Ennyike.
2015. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet mondasz valamit amm :Ddd ki tudja
2015. aug. 31. 12:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz életképtelen! Meg a 3. és 4. válaszoló is.... Persze majd 2. kérdésnek egyből ilyen idiótán megkérdezni... Alig fog kreténnek nézni! Szmájlizós lúzerek!
2015. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...és azt se biztos, h a "milyen napod volt" kérdésre válaszol egyáltalán, nemhogy nekiálljon egy vadidegennek részletezni...méghogy blablabla...na persze. Egy ilyen kérdést az illedelmesebb alkalmazott letud egy "köszi, elmegy egynek" válasszal. Na és ezek után a jönne a "van pasid kérdés" ? :DD Úgy vágat ki az üzletből, h repülsz, mivel ez felfogható zaklatásként is.
2015. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!