Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ázsiai lányokkal hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai lányokkal hol lehet ismerkedni Bpn?

Figyelt kérdés

Kínai piac és hasonlókra nem vagyok kíváncsi.

Örülnék ha konkrét helyet vagy bármit tudnátok ajánlani.

22/F



#ismerkedés #kapcsolat #Ázsia lány
2015. szept. 1. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Na erre én is kíváncsi vagyok.
2015. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Japán lányokkal ismerkednék.
2015. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudod az itt elo azsiai lanyok(mar ha nem prostit akarsz)nem nagyon fognak veled leallni, de mas magyar ferfival sem igazan. Eleg zart kozosseget alkotnak, es a csaladok altalaban nagyon figyelik a lanyokat, emellett inkabb osszejonnek egy hasonlo nemzetisegu ferfival. Persze probalkozni meg lehet egyetemi bulikon, meg egyeb helyeken(persze ott sem fogsz sokkal talalkozni).
2015. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Magyarországon vannak ázsia prostik?:O hol?

És miért nem ismerkednének ?:(

2015. szept. 1. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy most sok a szíriai menekült, segíts ki pár kis csajt, ők is ázsiainak számítanak.
2015. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos, mivel no vagyok igy nem nagyon vagyok jaratos a dologban :D. De vannak, csak gondolom nem egy rosszlanyok.hu kategoriak.

Amugy mert ok ilyenek. De ezen nem kell csodalkozni. A japanok es a kinaiak pedig pont azok, akik csak nagyon nehezen fogadnak el kozelebbi baratnak, vagy parnak egy kulfoldit, nagyon zarkozott ez a ket nep(+ a vietnamiak is). De egy koreai mar lehet jobban baratkozik, ismerkedik. Valtozo.

Amugy voltak osztalytarsaim azsia fiuk es lanyok, de a 10-bol csak egyetlen egy beszelgetett velem, a tobbi megsem akarta probalni, inkabb egymassal foglalkoztak.

2015. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az Asia Centerben sokan vannak, az eladok kozott is pl.
2015. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van itt megjelenő kínai újság, abban találtok hirdetéseket, csak egy okostelefon és a megfelelő alkalmazás kell hozzá, hogy eltudjátok olvasni.

Többet nem mondok, a többit tessék kitalálni :F

2015. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A volt szobatársam japán lány, magyar pasija van. Ismerkednek, és nem csak családostul jönnek. (Japánban promózzák a magyar orvosi képzéseket, nekik marha olcsó és viszonylag színvonalas az itteni oktatás)

Viszont szerintem marha nagy tahóság csak azért ismerkedni, mert ilyen-olyan rasszjegyei vannak :)

https://www.youtube.com/watch?v=zWFQ1uiD8LA

Ez a lány gyönyörűen összefoglalja :D


(Egyébként egyetemek, egyetemek környéke, egyetemisták törzshelyei amiket ajánlanék, ha már muszáj...)

2015. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyám magyar, apám kínai. Így félvérként is inkább a keleti vonások az erősebbek de egyébként a nyitottságom azon múlik hogyan közelednek hozzám. Sokszor volt hogy a nyílt utcán jöttek hozzám emberek "Dugjunk egyet a meki wc -ben" , "Van nálam 10.000 megkapod ha kiverhetem rád " szövegekkel, azokat nyilván nemfogom mosollyal tolerálni de vannak egész rendesek is akikkel idegen is jól eltudok beszélgetni.

Magamat ismerve elég sokat számít az első benyomás ha idegenről van szó.

18 L

2015. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!