Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiakat kérdeznék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniko191715 kérdése:

Férfiakat kérdeznék, hogy létezik-e az, hogy nem mertek randira hívni valakit, ha tetszik, vagy az csak városi legenda?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki nekem "gyanús", pl. ilyeneket kérdez, hogy boldog vagyok-e, mit csinálok délután, stb. meg látom rajta, hogy érdekelem, de nem tudom, hogy esetleg nem-e csak barátként. Már elmúlt 30. én fiatalabb vagyok, és egész jól nézek ki, amikor vele vagyok, akkor is sokan bókolgatnak.

2015. szept. 2. 23:01
 1/10 Clark Kent.. ***** válasza:
91%
Vannak ilyen férfiak, bár én nem tartozom közéjük. Az én körömben úgy volt szokás, ha tetszik egy lány, akkor randira hívjuk.
2015. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem biztos benned.

Vagy esetleg attól függ, hogyan reagálsz, zavart vagy-e, mert akkor is feltételezheti, hogy le akarod rázni.

2015. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igenis van ilyen. Nem könnyű csak úgy randira hívni valakit, sőt... nehéz! (kivéve ha csajozógép vagy)


Ha a pasasod félénkebb, esélyes, hogy nem mer elhívni.


24/F

2015. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van. Akár 30 felett is, de utóbbi ritka.
2015. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Létezik igen. Többnyire azért, mert nem akarunk egy újabb bunkó elutasítással gazdagodni. Na meg mert a nőnek sincs megtiltva hogy ő kezdeményezzen.
2015. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az írásodból ítélve nincs párod és ez a csákó azt akarja kihúzni belőled hogy boldog vagy-e (egyedül) tehát hogy nem hiányzik-e esetleg egy pasi az életedből például ő.


Csak annyira balfa.sz szegénykém hogy nem meri a képedbe mondani hogy kellesz nekem ba.zmeg

2015. szept. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hááááááá
2015. szept. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Sajnos nem csak városi legenda.
2015. szept. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

létezik...

én a suli legjobb csajával akartam megismerkedni (amikor megláttam a mosolyát nem tudtam, hogy ő ennyire népszerű lány, csak tudtam, hogy meg akarom ismerni amint megláttam)

végül lett is rá alkalmam, az első telefon hívás előtt nagyon paráztam, de végül csak felhívtam, végül elég jól sült el a dolog, mert zöld utat kaptam, persze nem a telefon után, hanem több hónapos ismerkedés után, végül meghátráltam, mert nem álltam készen egy kapcsolatra...

nagyon rendes kedves lány volt és elég szép, a suli egyik legnépszerűbb lánya, még szűz is volt, és senki nem nagyon mert nála kezdeményezni, max szexre próbálkoztak be nála...fura volt számomra, hogy egy ilyen lány aki ennyire népszerű egyedül van...és 10001 jó tulajdonsága volt, nagyon kedves rendes és nem r1b4nc, de mégis mind2 nemmel jól eltudott beszélgetni, vagy viccelődni...


22F

2015. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van, és az oka az önbizalomhiány.
2015. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!