Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 evesen korai megtenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 evesen korai megtenni?

Figyelt kérdés

erdekelne hogy mijen,es egy jobaratom mondta h ha keszen allok ra szoljak,kdevel meg minden de nem ertem miert kavar velem mikor van bnoje:|:|

szerintetek ha ugy adodik tegyem meg vele?:D

oszinten felek is....es nem tudom ha 16 vagyok jo lenne megtenni ijen hamar?


2008. szept. 8. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem vicces amit kédezel... ha van bnöje minek akarsz vele ágyba bújni???? és ha csak kiváncsi vagy, az nem azt jeleniti hogy készen is.

ilyen kérdések hogy fiatal vagy e a szexhez, már milliószor voltak!!! miért nem keresel rá a keresön??? és ne hidd hogy most mi itt el fogjuk dönteni hogy kivel szexelj és mikor!!!

2008. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az ezereggyedik ilyen kérdés. de mind 1 nemlehet elégszer elmondani...

Tudod, nem akarok papolni, de szerintem nem csak az lenne gáz hogy 16 éveg vagy, hanem az is, hogy egy olyan valakivel akarod megtenni akinek barátnője van, hát gyomor kell oda is. amúgy meg hallottál olyanról, hogy büszkeség? mert ha van Neked akkor nem teszed meg egy olyan sráccal akinek csak második vagy. ha személyes életemből példázódok akkor elmondhatom h egy éve van olyan akinek az első vagyok minen téren és még vele sem tettem meg, ne érts félre nem büszkeségől, vagy nem azért mert nem szeretem, és nem is azért mert nem lennék kész rá. sőt, a korom miatt sem. ne legyen az h elveszited ezzel hogy megbánjad, gondold át, és ne egyszer hanem többször. sok sikert Üdv

2008. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolyan egy baráttal akarod az elsőt?..hát nem tudom..nem lenne jobb egy olyan valakivel akit szeretsz?...és ha van barátnője felejtsd el!!!De amúgy 16 évesen nem olyan korai, de neked szerintem igen, ha ilyeneket kérdezel!!!
2008. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked nagyon korai
2008. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!