Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen pasirol? Ti járnátok vele?

Figyelt kérdés

Külsőre:Magas,átlagos testalkatú,igényes,divatos/elegáns,jóképű.

Belsőre: Kicsit öntelt,szeret flörtölni ,sokat beszél,szereti a luxust,szereti ha dícsérik és ezt el is várja,nem szereti a tömegdolgokat,van amikor lekezelö,de ugyanakkor kedves és humoros is. Kort írjatok!


2015. szept. 12. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2015. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ja és látom van önbizalmad!:Összefoglalva elég sznob vagy.A mai divat nem jön be nekem ha ilyen felnyírt hajról van pl.szó, de az elegáns dolgokat szeretem.a jóképű is elég relatív. [link] gondolom gazdag is vagy mert aki sznob az gazdag is.Elég kevés dologgal jellemezted magad.A humor jó pont,de hol a tapintatosság(lekezelő),a hűség(szeretsz flörtölni)? 18 L(ja és te sem írtál kort!)
2015. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kössz,hogy írtatok kort ,illetve a valaszt megindokolni is tul nehez lett volna igaz?!
2015. szept. 12. 23:21
 5/11 opened paradise ***** válasza:

Ha nem a válasz,akkor nem tök mindegy a kor?

Max belekötnél,hogy "túl fiatal/öreg"...

2015. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem
2015. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak a fö tulajdonsagokat írtam le, a gazdagsag is elég relatív dolog,de nem halok ehen.Sznob lennék? Ezt még nem mondták ,de lehet ,hogy van benne valami... Te pedig nem adtál választ a kérdésre! :) amúgy 20!
2015. szept. 12. 23:25
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kötnék bele , igazából arra vagyok kíváncsi,hogy egyes korosztályok,hogy állnak ezzel kapcsolatban.
2015. szept. 12. 23:27
 9/11 anonim válasza:
Ha nekem írtad,hogy nem válaszoltam a kérdésre azaz hogy járnék-e veled akkor a válaszom,hogy van barátom.Ettől függetlenül nagyra értékelem az őszinteséget,hogy van önkritikád és nem csak jó tulajdonságot írtál mert fontos,hogy az ember tisztában legyen magával.Lehet hogyha meglátnálak, és most az a a típusú srác vagy amire gondolok akkor járnék veled.Te is tudod hogy a kisugárzás a legfontosabb!Egy szóból még nem lehet következtetni személyiségre de pl. a lekezelőből és abból hogy szeretsz sokat beszélni az jön le,hogy határozott személyiség vagy ami jó!Viszont egy lánynak sem tetszik ha más lányokkal flörtölsz és a luxusigény sem mérvadó a szerelemben.(még mindig 18 L)
2015. szept. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyira bírom amikor vadidegenek véleményét kérdezi valaki, hogy pár kiragadott tulajdonság felsorolása alapján szimpatikus-e egy illető, járnának/szexelnének-e vele.

Honnan tudjuk, hisz nem ismerjük. Néhány tulajdonság igencsak kis részét mutatja meg az embernek, ráadásul lehet nekünk más tulajdonságok esetleg fontosabbak lennének mint amik ki vannak emelve, szóval értelmetlen így feltenni egy ilyen kérdést.

2015. szept. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!