Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez tetszene a mai lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tetszene a mai lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel szeretem és érdekel is a repülés egy pilótajogsit kezdtem el csinálni az egyetem mellett....most ha ezt esetleg szóváteszem egy lánynak akkor nőhetnek az esélyeim?!

Illetve hogyan lehet ezt úgy közölni, hogy ne tűnjön "menőzésnek" stb.?!



2015. szept. 15. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a pilótajogsidba szeretnek bele te idióta. Ennyi gyökér kérdezőt ma este...
2015. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1: true story :D

Kérdező: ha nem csak a felhők fölé repíted el, hanem az ágyban is, akkor nem fogja zokon venni. ;)

2015. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem szimpatikus lenne, hogy van egy hobbid, amit ennyire szeretsz, kiegyensúlyozott ember lehetsz, a repülés szabadság.


Már persze annak, aki nem tériszonyos, így én nem tartanék veled, de a pozitív kisugárzás jó pont :)


De messze nem ez döntene.

2015. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha párkapcsolatban vagyunk: büszke vagyok rá a pilótajogsija miatt (is).

Ha ismerkedés elején vagyunk: nem változtatna semmin, mert magára az emberre vagyok kíváncsi és nem a jogsijára, de meg kell hagyni, hogy szép érdeklődési köre van.

:)

2015. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Minek akarod még inkább növelni magad? Magadért szeressen ne a jogsidért. Én sem a BMW-jéért szeretem a pasimat, hanem mert olyan férfi. Ha Suzukival járna akkor is ugyanígy szeretném.

Ha meg csak a pénz érdekli, meg a menőzés, kevés lesz a jogsi, repülő kell neki.

2015. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem örülnék neki, mert félek repülni. így annak sem örülnék, hogy ő repül, mert félnék hogy meghal. :D
2015. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért menőzés? Az én szemembe ha D-s jogosítványt tennél, vagy pilóta jogsit teszel se lennél rosszabb vagy jobb. Egyszerűen ha erről beszélgettek, elmondod neki, hogy te azt csinálod mert azt szereted. Én egy hónapja végeztem a jogosítvánnyal, 260 ezremben volt. Én sem menőzök vele, hanem csak örülök és örömömet megosztottam a párommal és a családdal. Szerintem a lány szemében is így hatna, feltéve hogy szándékosan az a célod vele, hogy bevágódj ezzel, hogy milyen faszä gyerek vagy, sok pénzzel hogy ezt te kibírod fizetni...
2015. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül a pilótajogsi(mármint a képzés)? mert szerintem annyiba hogy aki megengedheti magának annak már nemigen kell többet produkálni
2015. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 misi körül
2015. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok szentimentális válaszoló. Lenne bazeg egy, aki a haszonelvi embertípusból származik... Szerintem fontos, hogy a másik mit tesz le az asztalra, mert az élet erről szól. Teszel valamit és kapsz valamit. Ha csak az érzelmeknek, ösztönöknek és élvezetnek élsz egy elbaszott kis csíra leszel, aki öreg korában szenvedni fog, mert az orvost nem fogod tudni kifizetni, ha netán új szív kell. De tudom az ilyen szentimentális már bocs gyökerek hisznek az istenben vagy valami csodálatos spagettiszörnyben, de ti ugyanúgy por lesztek, csak senki nem fog rátok emlékezni, az unokáitok szídni fogják a nevetek, hogy elbaszta az életét és ezzel nekünk rossz hátszelet biztosított. Az én unokáim a pénzemen kívül a nevelésemet is meg fogják kapni. És áldani fogják a nevem.
2015. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!