Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha levelezünk, izzik a levegő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha levelezünk, izzik a levegő, de személyes találkozáskor nem tudok áttörni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyaraláson megismerkedtem egy nagyon kedves lánnyal (nálam sokkal fiatalabb).

Elkezdtünk levelezni, és úgy éreztem, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. A levelei tele voltak finom célzásokkal, hogy én milyen jó fej vagyok és mennyire tetszem neki stb.

Máshol lakunk, de sikerült összehozni két randit. Nem volt velük semmi baj, de nem éreztem ugyanazt a vibrálást, mint a levelezésünkben - kb. mintha osztálytársak vagy munkatársak lennénk.


Tud valaki tanácsot adni, mit csináljak, hogy feldobjam a találkozásainkat és igazi szerelmi randevú felé tereljem őket? Hogyan puhatoljam ki, mennyire tetszem neki, illetve hajlandó volna-e velem járni?



2015. szept. 16. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek akarsz járni vele, ha találkozásaitok során minimális szikra sincs? Levelezve fogjátok élni a kapcsolatotokat? Vagy hogy gondoltad?
2015. szept. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Te hülye vagy, ha már találkozott veled akkor onnan már nehéz elb***ni. Te vagy a férfi, neked kéne irányítani olyan irányba. Szerintem próbáld meg megcsókolni. Első találkozón se ártott volna. A vibrálást meg a csók után várd majd, amikor már nem izgulsz annyira hogy ilyen oldalakon kérdezgetsz. Szerintem!!!!!!
2015. szept. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet zavarban volt és akkor nem biztos, hogy célra vezető lett volna ha megcsokolja.

Tudod vannak akik messziről sokkal bátrabbak, mint amikor ott áll előttük a másik.

Mint amikor acsarkodva fut 2 kutya a kerités egyik másik oldalán. És a baj ott kezdődik amikor vége a keritésnek. Ott áll mindkettő megszeppenve.

Ha leveleztek és "jó pillanatában" lesz, probálj erre rákérdezni! Hogy zavarban volt e, ettől volt e visszafogott?

2015. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!