Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fontos az első benyomás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos az első benyomás?

Figyelt kérdés

Lehet valakinek rossz napja van éppen vagy elég nehezen ismerkedik és ezért nehezen beszél vagy lehet később más lesz, mint akinek hinnénk stb.

Úgy érzem butaság első benyomásról megítélni valakit, mert lehet kezdetben nem annak tűnik, mint amit látunk.


2015. szept. 26. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg az. De vannak bizonyos dolgok, amik "törvényszerűek." Ez így működik, és így is fog működni örökké. Mit lehet tenni?
2015. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. De a párkapcsolati "piacon" verseny van, ezt tudomásul kell venni. Egy állásinterjún is a legjobb formádat kell hoznod, ha el akarod nyerni az állást, mert van 100 másik jelentkező, és köztük lesz olyan, akinek nincs rossz napja, és el tudja "adni magát".

Aki nehezen ismerkedik, az meg ne ismerkedjen olyan módszerekkel, ahol számít az első benyomás, inkább járjon el társaságba, közösségbe, ahol van lehetőség apránként megismerni a másikat. Én is így ismertem meg a párom, hosszú hónapok alatt. Ő például társkeresőzött, de senkire nem tett pozitív első benyomást: neki ez az ismerkedési módszer egyszerűen nem való. Mégis lett párja, csak más módon.

2015. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elsőnek lassan szoktam benyomni, mert néha előjáték nélkül csináljuk, és mivel elég nagy van nekem, szokott fájni a barátnőmnek.
2015. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz napod van, azt ki lehet szűrni, de van, ami nem ezen múlik. Én is az állásinterjúval tudok példaként élni, ha nem a legjobbat hozod ki a helyzetből, akármilyen napod van, könnyen bukhatod, még ha egyébként te is lennél a legalkalmasabb, de fordítva is él, te is el tudod dönteni az interjún, hogy mennyire fogott meg, akarsz-e ott dolgozni. Nekem volt már olyan, hogy jelentkeztem, behívtak, elmentem, és ott helyben azt éreztem, hogy én nem is akarok itt dolgozni.

Társkeresésnél ugyanúgy él. Akárhogy vagy, abból hozd ki a legtöbbet, és van szád, azért van, hogy használd, ha nem vagy jól, rossz napod van, nem érsz rá, ne látványosan szenvedj, meg ne tégy úgy, mint hogyha szívességet tennél a másiknak, legyél egyenes, értékelni fogja mindenki. Aki meg nem, az toporzékoljon magában, azzal nem kell foglalkozni.

2015. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha nem beszélek sokat? Az mennyire zavaró? Őszintén én gyakran jobban szeretek csendbe maradni, minthogy állandóan jártassam a számat.
2015. szept. 26. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor olyat kell találni, akinek ez így pont megfelel.
2015. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!