Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az első találkozáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az első találkozáskor fontos egy srác hangja?

Figyelt kérdés

Pénteken találkoztam egy lánnyal aki azt mondta tetszik neki h ilyen mély hangom van mert ez neki bejön. Lányok, ti hogy vagytok ezzel a hang dologgal?

16F


2010. márc. 14. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
nem kéne annyit cigizned.
2010. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát a lényeg hogy ne lányos hangja legyen.. :)
2010. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem cigizek, még ha a közelemben szivják is gusztustalan sztem
2010. márc. 14. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem fontos :) ne legyne tök vékony de ne is dörmögjön .. de az olyan jó mikor úgy "duruzsol" ^^:)
2010. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon vonzó,ha egy pasinak férfias,mély hangja van:)
2010. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos, találkoztam már olyannal, hogy a hangja alapján azt hittem volna, hogy 10 éves. Hát ez van, nem mindenkinek van férfias orgánuma
2010. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hang nagyon is számít: pl. volt egy srác, aki nagyon bejött, de amint megszólalt, és a hangját hallatta, már nem is tetszett...
2010. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Számomra is szerethetőbbé teszi az illetőt, ha olyan a hangja, amit szívesen hallgatok. Persze ez a sok szempont között csak sokadik a sorban. A személyisége sokkal fontosabb például. L/22
2010. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mivel én énekelek,ezért általában mindig mindenkinek a hangját figyelem :D
2010. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy valakinek csak meghallom a hangját, és utána rögtön elkezdek keresgélni, hogy ki az, akinek ilyen csodálatos hangja van... na, ha a mély, férfias, karcos hang mellé helyes külső társul... áhh. *-*
2010. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!