Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti pontosítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti pontosítanátok találkozót?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én vagyok a hülye, a maradi.. Arról van szó, hogy ismerkedem valakivel, akivel megbeszéltük, hogy kb. mikor lenne jó találkozni. Utolsó üzenetváltásunk alkalmával odalökött egy olyat, hogy "ha nem érném el másnap, igen, jó lesz neki a péntek". Azóta semmi. Mivel a nagyon-nagyon elején vagyunk mindennek én elég megalázónak tartom, hogy nekem kell kezdeményezni, hogy ugyan hánykor és hol megfelelő és ugyan melyik színű virág a kedvence?

(Nyilván ha alakul egy kapcsolat köztünk, nekem is természetes, hogy kölcsönösen keressük egymást.)


2015. okt. 3. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják udvarlásnak, vagy legalábbis régen így volt, lehet, hogy már nem divat. Próbáljuk becserkészni, időpontot egyeztetni, reménykedni, hogy sikerül megbeszélni a randit, izgatottan várni, hogy eljön-e, kitalálni, milyen virágot szeret, stb.
2015. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem jött le, de én vagyok a lány.:D És pont ezt hiányolom, amit írsz!
2015. okt. 3. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó. :-) Akkor vissza mindent. Keress egy normális pasit. Ez csak rosszabb lesz idővel. Mi, pasik hajlamosak vagyunk ellustulni... 1-es vagyok.
2015. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy az lesz.. ez az ember komolyan mondom udvaroltatni akar magának. Most is csak elejtett egy sziát. Én visszaköszöntem és feltettem egy kérést, erre persze f*ssa a szót. Komolyan mondom pasinak érzem magam ebben a hamvában halt románcnak.
2015. okt. 3. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Mintha az én kapcsolatom első randiját írtad volna le. Olyan kis töketlen azóta is ... Mi összejöttünk de kezd elegem lenni a nemcseréből €s olyan kapcsolatba vágyom ahol én lehetek a nő. Te inkább előzd meg ezt az állapotot..
2015. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit akaratos vagyok nőként, így igen, pontosítanék találkozót. Nem másért, csak hogy lássam egyáltalán lenne-e értelme bármit is erőltetni/átnevelni benne.
2015. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát most hogy még megejtettünk egy eszmecserét, ő sajnos nem töketlen, hanem egy arrogáns f**z. Legalább jó tanulság volt, érdemes hagyatkozni a megérzésekre.. Ha valami nem tetszik, azt nem szabad erőltetni.

2015. okt. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!