Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nok, lanyok! Ti mit mondotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, lanyok! Ti mit mondotok milyen egy tokeletes ferfi?

Figyelt kérdés
Sokan mast mondanak ,de en megis azt vettem eszre ,hogy a gazdag,ontelt,piperkoc ferfiakert vannak oda a nok..
2015. okt. 5. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nincs tökéletes férfi (nincs tökéletes nő, nincs tökéletes szülő, stb), csak olyan férfi van, aki nekem tökéletesen megfelel, mert még a tökéletlenségét is szeretni tudom.
2015. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor idealis, vagy milyen pasik jonnek be?*
2015. okt. 5. 18:29
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Intelligens, Huseges, szenvedelyes,kedves, gondoskodo,hatarozott, figyelmes,romantikus.

18/L

2015. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

De nem azért vannak oda meg vissza értük mert olyan tökéletes férfiak lennének, hanem kizárólag a pénzükért...

Szerinted, ha ezek a férfiak egyik napról a másikra elveszítenék minden pénzüket és a munkájukat, a bomba nőik velük maradnának?

2015. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

áááá olyan nincs ...

vagy ha mégis akkor unalmas lenne ...

:-DDD

2015. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Gratula annak a lánynak aki 18 évesen ezt írta.
2015. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Elmondom, milyen a mostani nekem tökéletes: okos, művelt, megbízható, korrekt, gyengéd, kedves, udvarias, előzékeny, és jelenleg elég nehéz anyagi helyzetben van.


Egyes voltam.

2015. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Őszinte, hűséges, törődő, figyelmes, szenvedélyes, empatikus, támogató, jó humorú, hasonló elveket vall mint én, hasonló a gondolkodása, látásmódja, tervei. Ha igazán a tökéletesre megyek a leírásban, akkor még az érdeklődési körünk is megegyezik. Külsőre igényes, ápolt, tudja, mi áll jól neki és mi nem. Nyilván tökéletes nincs egyébként, de ha jól választasz, már-már megközelíti. :)
2015. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Amik még kimaradtak: legyen intelligens, érdeklődő, tájékozódott és udvarias másokkal is. Nem menő bunkó parasztnak lenni. :)
2015. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Értelmileg és érzelmileg fejlett.A többi részletkérdés.
2015. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!