Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Somogy megye főként északi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somogy megye főként északi részén van lehetőség valahogy/valahol ismerkedni?

Figyelt kérdés

Annyira kihalt itt ilyenkor minden. Egy bulihelyet ismerek ami ilyenkor is nyitva, de nem pont az a legideálisabb hely erre :D

25/F


2015. okt. 9. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Siófokon azért még ilyenkor is sok lehetőség van.
2015. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Siófok retró, Lelle Stone meg Y, ezek asszem ilyenkor is nyitva vannak. Ha más nincs akkor meg Art Rock siófokon a víztoronynál.
2015. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy mindenki Siófokkal jön, de nekem Lelle van közel :D Voltam sokat ilyen helyeken még fiatalabb 19-23 éves koromban, de abszolút nem célközönség számomra aki ott van.

Hát ez a nagy helyzet. :)

2015. okt. 9. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Siófokon élsz és nem tudsz ismerkedni?

Elismerésem.

2015. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Y egyébként nincs most nyitva, de oda mostanában szinte csak tinik járnak. Tisztára ki van halva minden.
2015. okt. 9. 21:28
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 nem, ez inkább az egyik baj szerintem, hogy nem ott élek :)


Az meg azért luxus lenne szerintem, hogy naponta 80-90 km-t autózzak kizárólag ismerkedés céljából.

2015. okt. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!