Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten veletlen felfuztem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten veletlen felfuztem egy cseh lanyt. Mit kene csinalnom?

Figyelt kérdés
Szoval ilyen internesonel oldalon, alapbol magyar lanyok utan nezelodtem, de elkezdtem beszelgetni egy csehhel. Nem vettem teljesen komolyan, szoval inkabb csak poenkodtam es vicces stilusban irogattam. Aztan azt veszem eszre, hogy 3 nao mulva mar sweetynek hiv es luv u-zik. Persze en is irtam neki ilyen hizelgo dolgokat es tudnam is szeretni, de 360 km nem jatek. Segcseeeg! Mit kene tennem?

#Csehország #tavkapcsolay
2015. okt. 11. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézzetek együtt Spejbl és Hurvineket :)


https://www.youtube.com/watch?v=z066ZQDGn70

2015. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó, ulice je jako sen

duše v plamenech, děsně dlouhej den.

Jó, ulice teď patřej sem,

noc je královna, no problem.


https://www.youtube.com/watch?v=GWq2Kcdqc8E

2015. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj ki párszor és ha ott is bejöttök egymásnak hívd meg egy hónapra.
2015. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom. Ez a 300 km akkor is felelmetes
2015. okt. 11. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha neked félelmetes, akkor hagyd is a dolgot, nem kell ezen tovább gondolkodni.

Mások 3000 km-ről kezdik, aztán a végén csak egy helyen kötnek ki, és közös életük lesz.

Te ezt nem akarod, ennyi - ez nem rossz vagy jó, ez a véleményed és kész.

2015. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. Nem baj, ha nem megy hosszabb távon, akkor is lesz egy szép hónapotok. De legvalószínűbb hogy egyszer feleslegesen utazol 600 km-t, mert nem lesz folytatás. Fogd fel kirándulásnak, tervezz is be alternatív programot. Nehogy aztán még 5 év múlva is azon gondolkozz, hogy mi lett volna ha...
2015. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogd fel nyaralásnak. :)
2015. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!