Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám magamra vonni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamra vonni a csoporttársam figyelmét?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik lány csoporttársam, és el tudnám képzelni vele a jövőmet.

Az a lány 120 km-re lakik, de a főiskolánk közös, és ő helybeli albérletes a fősuli szomszédságában, én meg közeli bejárós fiú vagyok. Minden munkanapon találkozunk. Emellett a lány hogyismondjam kicsit félős, de úgyérzem többre mehetnék vele mint egy jöttment plázapicsával vagy valami dámával. Ez a lány más. Segítőkész, kedves, barátságos, ez már biztos. Emiatt tetszik annyira az egyénisége, és úgy vettem észre, hogy bizonytalan lány, könnyen befolyásolható, hallgat rám is. Minden oké vele, csak mivel csoporttársam, nem tudom hogy kezdeményezzek,mert mindenképpen legrosszabb esetben is szeretném ha " csak jó barátok " maradhatnánk. Sok időm van ugyan, de nem akarom hogy elhalásszák előlem, hacsak már megbizonyosodtam arról, hogy nem szeretne tőlem többet barátságnál. Ötletek?


2008. szept. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd el kávézni, vagy sütizni. Ez még semmiképp sem tolakodó, de nyilván felmerül benn h esetleg akarsz tőle valamit. Néhány bók jól jön, kedves dolog és finoman jelzi a szándékodat. Ne ess túlzásba mert nem az a célod, hogy zavarba hozd! Ha esetleg ő nem akar semmit azt ösztönösen is jelezni fogja.


Később hívhatod moziba, színházba vagy buliba.

Hazakíséred, beszélgetsz :) mosolyogsz.

2008. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez a "hívd el kávézni" válasz eléggé gyakori duma ezen a fórumon, úgy látom.

Szerintem viszont tök snassz. Sok lány ismerősöm van, és legtöbbjük elég sokat panaszkodik, hogy mennyire divat lett ez mostanában, mennyire nem eredeti, mennyire gáz, stb.


Hogy ne legyek túl destruktív, adok alternatívát.

Hívd el teázni/sétálni/állatkertbe. Ez csak pár ötlet. De én azt vettem észre, hogy ha ezen 3 alternatíva valamelyikét dobom be, az sokkal jobban felkelti a lány érdeklődését. Mert ő is arra számítana, hogy kávézni hívják el, hiszen az annyira kézenfekvő. De te kiemeled magadat a tömegből azzal, hogy nem kézenfekvő dolgot ajálasz fel.

Persze azt először gondold végig, hogy tudsz-e séta közben kommunikálni. Ha ez nem az erősséged, akkor dobhatod be a teázást. Egy teaháznak szerintem sokkal bensőségesebb hangulata van mint egy kávézónak.

2008. szept. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hááááááát......18 éves, és a mai 18 éves lányok nem igazán a teára buknak... de az ötlet témaköre gyakorlatilag az időnyerésen alapszik, a nyugodt kommunikációs körülmények között, amint vettem észre, és gondolom azért italozás, mert teliszájjal kicsit furcsa lenne bókolni egy lánynak egy pizzeriában ;)..meg olcsóbb is.

Majd megpróbálom, de nem akarok a nyomulás, a lerohanás híve lenni, eleinte hagyom hogy szokjuk egymást ( pár közös előadói óra, szünetek...) aztán megpróbálom úgy beadni neki ezt, mint aki nem a kezét akarja megkérni azonnal :), nem tom mikor, de még jelentkezem :)

VÁROK MÉG VÁLASZOKAT!!!

2008. szept. 12. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült valami? :))

2009. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!