Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire fontos nektek hogy rendszeresen járjatok programokra a párotokkal?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől lesz "izgalmas" egy kapcsolat?

2015. okt. 16. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Többek között ettől is, szóval fontos.
2015. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés: milyen jellegű programokat kedveltek?
2015. okt. 16. 21:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem élet-halál kérdése, de azért, hogy elmenjünk ide, vagy oda, az egy jó szórakozás és közös élmény szerzése.

De, ha pl. rossz az idő, szakad az eső és tombol a szél, otthonról ki nem mozdulnék ilyenkor az biztos. :D


Amilyen programokat szeretek: mozi, színház, kiállítás, egyéb kulturális rendezvények, kirándulás, látnivalók megnézése az adott területen...stb. De akár egy romantikus fürdőzés vagy vacsi is jöhet természetesen. :)

2015. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy ne a négy fal között legyünk állandóan, de olyan is kell, szóval nem muszáj minden nap munka után nekimenni az éjszakának. Viszont egyedülállóként már van pár rendezvény, amin rendszeresen részt veszek, ezeket nem szívesen hagyom ki (pl.: WSR, Red Bull Air Race, Nagy Futam, augusztus 20-án pár éve rendszeresen megyek országtortát kóstolni), szeretek utazni, ha van lehetőségem, de ezek saját szervezésű utak, akár egy napra külföldre is egy hátizsákkal, nem örülnék, ha a párom nem tartana velem. Ezek olyanok, amiknek fontos szerepük volt abban, hogy most az vagyok, aki, és rengeteg élményt szereztem általuk.
2015. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fontos, de ahogy korábban is elhangzott, nem létfontosságú, ha az időjárás nem engedi.


De könnyű belepunnyadni egy olyan kapcsolatba, ahol ténylegesen soha nem történik semmi, csak éveken (sőt, nem is kellenek hozzá évek, elég hónapokon) át a tévé előtt gubbasztunk. Néha kell valami változatosság, felpörgetni a dolgokat, például azzal, hogy elmegyünk valahova, programot szervezünk.


Hogy milyen programról van szó... Szeretek baráti társaságba is járni közösen, vagy moziba menni, kirándulni, várost nézni, sétálgatni a környéken, színházba, operába elmenni, balettot megnézni, bármilyen kultúrális jellegű dologra nyitott vagyok (mondjuk, egy képkiállítást jellemzően igen hamar elunok, de ez személyes probléma). Szerintem ezek közül bármelyik alkalmas arra, hogy izgalmasan tartsa a kapcsolatot, és nyilván senki sem várja el tőled, hogy 60 (vagy több) éven keresztül minden egyes nap programot szervezz, de néha nem árt.

2015. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül hasznos válaszokat!
2015. okt. 16. 21:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen viharos hideg időben otthon bevackolva filmezni összebújni jó dolog. Melegebb időben séta én személy szerint szeretem az állatokat és menhelyi kutyasétáltatást is szeretem , állatkert, strand, szabadulós szobák, para park. Túrázni pl bakonyban. Sátrazni, élményfürdők, kötélpálya, vidámpark, bob, paintball. De a legjobb ami nem kerül semmibe az ténylegesen a sèta és esetleg piknik. Jégkori, forralt bor, téli vásaros séta, koncertek. Városnézések. Én ezeket imádom, de ember függő ki mit szeret (:
2015. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és nekem sem elsődleges de egy héten egy valami lehetne plusz a többin meg mondjuk a közös séta vagy az otthoni programok.
2015. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Eléggé.
2015. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kell,színesíti a kapcsolatot! De csak jó társasággal érdemes,aki nyuglodik azzal nem,azzal sem aki befeszul ha emberek közzé kell menni,sajna az én barátom introvertralt és elmondta,h ő szegyelos társaságban,idegen helyen.Szerencsére a barátaim aktívak,meg erdeklodoek,ilyenkor van morcoskodas,dehat nem fer!
2015. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!