Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhivnátok randizni a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivnátok randizni a helyemben?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány csak kicsit kövér. Nem látszik annyira rajta meg vékonyként el se tudom képzelni mert ez all jol neki,175 körül lehet és olyan 85 kg maximum. Apámmal szoktam megbeszélni az ilyeneket de ő annak a híve,hogy nagyon vékony legyen a lány és azt mondta hiába van szép arca mert ha kicsomagolom nem fog tetszeni. Miért számit hátránynak ha egy lány teltebb és szerintetek ez már a nagyon kövér kategória? 21f

2015. okt. 17. 01:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd én pár cmel alacsonyabb vagyok és néhány kg-al több is,nagyjából ilyenek az adataim...én nem tartom ezt szépnek,kívánatosnak,szeretnék megszabadulni minimum 15 kgtól az elkövetkezendő fél évben...sokszor lefogytam már,aztán mindig vissza is szedem a súlyt rendre...no de a kérdésedre a válasz:ne érdekeljen hogy kinek mi a szép,vagy mit mondanak a lányról! egy a lényeg: Neked tettszen a lány! csak és kizárólag a te véleményed a fontos a témában...A szépség egy rendkívül szubjektív dolog...nem apud fog vele járni,esetleg "kicsomagolni" őt,úgyhogy ő csak ne üsse bele az orrát mindenbe!
2015. okt. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 opened paradise ***** válasza:
100%
Apádnak akarod,vagy magadnak?
2015. okt. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"Andor azt mondta, egy nő úgy szép, ha kövér,

Zoli erre azt mondta, hogy marhaság!

Győző gyakorolt a hegedűn és nem vitatkozott,

a többi mind a sárga angyalra várt."

:)

https://www.youtube.com/watch?v=0bJg_J6TJS4

2015. okt. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És nem ez még nem is a kicsit kövér kategória, pláne nem a nagyon kövér.:)
2015. okt. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig ez már jócskán a kövér kategória... Én 180 cm magassággal vagyok 65 kg, és vékony vagyok, esetleg néhány kilót szedhetnék még fel... Gondolj már bele akkor a 175 cm és 85 kg-ba... Csak hogy a realitás talaján maradjunk...
2015. okt. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4-esnek szántam
2015. okt. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát anyukán 160 centivel 85 kiló, és senki nem tartja kövérnek.

Én 70 vagyok 160 cm-hez, és nem vagyok annyira telt, mint ez a lány, vagy max. ennyire vagyok telt:

[link]

2015. okt. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
175 centihez 85 kiló sok, de ettől függetlenül ne apád mondja már meg, milyen lánnyal járj :D
2015. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen de apám tapasztalt nagyon és vajon azért mondta ezt mert teltebb lánnyal rossz szexelni?
2015. okt. 17. 09:04
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Bázz, ha apád azt mondja, hogy bal kézzel verd a farkadat, akkor kezet váltasz pedig a jobbal kényelmesebb? Hát ki az isten az apád, még a hálószobába is be fogod hívni, hogy gyere apu, ha ebben a pózban csinálom, megfelel?

Komolyan 21 éves vagy, vagy inkább 11? Ne csajozzál még, bújj vissza apuci alsónacija mögé. És akkor gyere ki, ha felnőtt férfi lettél.

2015. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!