Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ráírok kérdezzem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok kérdezzem meg, hogy hogyan szólíthatom? 20/L

Figyelt kérdés

Szeretnék ráírni egy srácra valamilyen indokkal. Barátkoznék magyarán. Szeretnék közvetlenül, de nem nyomulósan közeledni. Azt szeretném megkérdezni, hogy kérdezzek rá, hogyan szólíthatom? Mert két keresztneve van és mi csak köszönőviszonyban vagyunk. Olyan furán jönnek ki, hogy csak azt írom: 'szia, meg a kérdésemet', hisz sosem beszéltünk nem írhatok úgy rá, mint egy olyan emberre akivel legalább 1x dumáltam életemben, nem?


Szóval úgy hívják, hogy pl. Gergő Dénes. Kérdezzek rá, hogy mit tudom én tegyük fel: "Szia. Bocs a zavarásért. Nem tudom, hogy melyik neveden szólítsalak, melyiket használod bla bla stb..."


2015. okt. 22. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont úgy írj rá, hogy Szia. És írod a szövegedet. Majd személyesen megkérdezed tőle első alkalomkor, hogy melyiket használja és miért?
2015. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valahol bunkóság megszólítás nélkül indítani az első beszélgetést, nem?
2015. okt. 22. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem venném annak.
2015. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb meglepetés lesz számára az, hogy egyáltalán írsz neki, minthogy azzal foglalkozzon, hogy ott van-e ez a kérdés/a neve, vagy sem. :)
2015. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges megszólítani a keresztnevével. Nekem is két keresztnevem van, senkinek, sem barátnak,sem ismeretlennek nem jutott még eszébe, hogy a köszönésbe belevigye a nevemet is. Chatelés, emailezésnél meg pláne nem, hacsak nem hivatalos ügyek miatt keresed,de az megint más tészta.

Ne említsd a nevét, majd ha a beszélgetés már eljutott egy szintre, kicsit tovább, mint a "milyen szép az idő ",kérdezd meg, melyik nevét használja gyakrabban, melyiket szereti, és pont.

2015. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!