Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy azért tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért tetszik, mert hasonlít a kedvenc sztáromra?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy a srác, akivel találkozgatok nagyon hasonlít a kedvenc énekesemre, nemcsak külsőre, de stílusra, gesztusokra és minden. Eddig le se esett a dolog, de azóta folyton eszembe jut róla, és még jobban tetszik, mint előtte. Egy kicsit viszont bűntudatom van, hogy más miatt (is) jön be annyira. Voltatok már ilyen helyzetben?

2015. okt. 22. 22:47
 1/2 opened paradise ***** válasza:

Engem is mindig azért akarnak,mert úgy nézek ki,mint Johnny Depp és Leo Dicaprio szerelemgyereke,ami borzasztó...:( :D


Amúgy ha előtte is tetszett,akkor nem akkora baj.

2015. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rosszul esne! Azt érezném, hogy őt látod bennem és nem magamért szeretsz...
2015. okt. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!