Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El tudjatok kepzelni ezt? :D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudjatok kepzelni ezt? :D diobelert dzsigidzsigi.

Figyelt kérdés
Kitanultam a minoseg ellenori szakmat par ISO minositesre amivel kaptam is munkat 1 videki kis varosban (20K lakos) egy gyarban. A helyem fix, a kornyek nemrossz, mert pest nincs messze, meg mads varosok... Ugyvoltam vele nem fizetek alberletet (csak amig haznezobern voltam) es vettem egy hazat (100 nm) 4500 nm-es kerttel, hat mit ne mondjak ezt kapaval nem muveled meg. Nem is volt kedvem, de nagy kertet akartam amibe befer medence, kemence... De meg igys maradt hely, fog vele veszodni a fa...szom elv szerint vettem diofakat a faiskolaban azt mondtak, ha toluk veszek mindent ingye megcsinaljak a beultetest 3500 nm.-en van vagy 70 fam. Ez volt 6 eve milotai10es es szentivanyi fajtak vannak mar teremnek szepen ( 2 eves csemeteket hoztak) azert valasztottam a diot, mert eros fa, nem igewnyel sok gondozast, es jo az ara. A locsolast elveztem meg nem voltak erosek a gyokerei, de mar azok igy mar a szedessel, szaritassal, meg toressel kell veszodnom (mert mindenki szoke diot akar, vagyis gyorsan fell kell szedni, hogy a nedves talajon ne barnuljon meg a belseje) iden van elosszor, hogy mar piacra is kimentem vele, meg a gyarban kiraktam az etkezdebe a faliujsagra. Nem vagyok moho 150m ft a tort dio/kg. Irodistak, mernokok.. Vesznek is, de lentrol a gyaregysegrol, mar ket olyan eset is volt ( mind2 no kaphatosak hireben allnak, egyik fiatal 22 a mask 37), hogy mikor mentem korbe, megallitottak, hogy kene dio, egyik 4 kg-t kert a masik az idsebb 10!kg-ot. Na a 4 kg elhiszem, hogy a csaladba osztana szet, de a masik tuti adni is akar el belolle! Na most jon a csattano! Egyik sem akar erte penzt adni, hanem azt mondjak, megbeszelnenk a dolgot. Minda ketto egesz jo anyag, mivel egyedulallo vagyok bajom se lenne belolle, de tuti kiderulne a dolog, s az milyen hulyen jonne ki, hogy valakinek penzetrt vsalakinek meg szexert adom a diot. Tuti kov. Evben is jonnenek ugyanezzel az ajanlattal, foleg a 10 kg-os egy kicsit felhorzsolodik a terde es van 10kgx1500ft=15K nem sajnalom tole, de nem lenne egyszeri eset. Es ki tudja, lehet a mernokok ha megtudnak megorrolnanak ram, hogy visszaelek a helyzetemmel, ok meg jo kuncsaftok van aki visz 20kg-t cashert. A szemelyisegem meg nem olyan, hogy meg.szop.assam vagy meg.du.gjam es aztan mondjam, hogy csak penzert van a dio. Soha nem voltam ilyen, es nem most akarom elkezdeni! A masik dolog meg a dio penz pont jol jonne, mert van ey 500 slk a hasznaltauton, ami at van alakitva dizelle. Azzal meglepnem magam karacsonyra. Ti mit tennetek?

2015. okt. 24. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vennék 2 pár féktárcsát betéttel, mert az SLK-n gyorsan kopnak.
2015. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt most nem ertem!
2015. okt. 24. 17:17
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a diós sztori hatalmas, nekem feldobtad a napomat, még mindig röhögök rajta :DDD
2015. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért adnám a ribinek a diót, lehet mással meg a mogyoróért feküdt, harmadikkal meg a cukkiniért és sorolhatnám. és lehet már a négyes metró is átcsúszik a pináján. :D
2015. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

kamu

nincs as hasznaltauton ilyen kocsi

gondolom a többi része is kamu :)

2015. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hülye vagy? ilyen csajokkal szóba se állnék, nehogy már 10kg-ért pippantson le, mások 2g-ért megteszik, meg olyan, mintha fizettél volna érte 15 ezret, azért már egy óráig húzhatod a csajok haját rosszabb helyen. :D
2015. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ilyen jot is reg olvastam...

En is kernek, de nekem ez tul draga :'D

2015. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5-os nincs most fonn, de szoktak lenni! Es ez a lenyeg, hogy megoldhato! Jo kaszni egy dizel motorral! Amugy teszek ra, mit gondolsz!
2015. okt. 24. 18:19
 9/19 anonim ***** válasza:
És nincs eladó diód véletlenül? Kellene a karácsonyi zserbóba...
2015. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Melyik gyár ez?

Hátha én is ott dolgozok... :D :P

2015. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!