Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osszeismerkedtem/melegedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszeismerkedtem/melegedtem egy sarmos 50-es olasszal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kis cegnek dolgozom, akik kulfoldieknek szerveznek vadaszatot Magyarorszagon. 2 eve vagyok a cegnel, en vagyok a customer care-es, aki ki is megy a terepre, foleg az uj helyeknel, megnezi a szallast, es kozvetiti a megrendeloi igenyeket. 1 eve jott ez a tarsasag, aminek tagja o. Ugy alakult, hogy mindig mikor itt voltak ki kellett mennem, uj szallas, vagy a hivatalos papirok miatt, pl agancs ugyben, hogy kiihessek az orszagbol... Mar elso alkalommal ereztem magamon a tekintetet, olyan melyen, oszinten es leplezetlenul nezett, hogy ereztem a boromon a telintetet. A kovetkezo alkalommal mikor hosszabb idore jottek es pont kit voltam megkert, hogy vigyem marbe Sopronba mert kene algopyrin neki. Ok miert ne, egesz uton bokolt, dicserte mindenemet, olyan olaszos temperamrentummal, mondta hogy alma foldjei vannak az osztrak hatarhoz kozel, de nem del tirolban. Nem akarta elmondani pontosan hol. Meg lett az ut, visszavittem. Majd a 6 napos vadaszat vegen megint mennem kellett hivatalos ugyeket intezni. Megint megkert, hogy vigyem mar be sopronba, ezert azert. Eloszor is mondta, hogy szeretne Birs palinkat, mert osszeszeretne hasonlitani az olasz grappaval. Ok kerestunk egy boltot, ahol volt, vegul nem Birset vett, hanem szilvat a pannonhalmi apatsag fozdejebol, mert azt ajanlotta az elafdo, meg mert ez apatsagi csak szent ital lehet. Itt kezdodtek a "gondok". Mikor kiszaltam a kocsibol mellem jott, hogy egyutt menjunk be de a derekamat vegig simitotta finoman, ami lement a popsimra. Nem loktem el a kezet. Mikor jottunk ki a boltbol ugyanugy megerintette a popsimat es kitalalta, hogy hallota van minden evben Magyarorszagon orszagtorta. Szeretne megkostolni az ideit ( na mondom mi lesz elkuldeni nem kuldhettem, mert nagyon sokat fizetnek a cegnek) fine mondtam kerestem telon a cukraszdakat, felhivtam oket es a masodiknal volt orszagtorta. Beultunk a hatso bokszba, kb a torta kihozas utan tudott 1 percet varni es elkezdte mondani, ogy mar elso alkalommal beleszeretett a szemembe, a szamba a nyakamba. Csak miattam akart ujra vadaszni jonni magyarba, mert az o tarsasaga jar mindenfele europaba. Sokat bokolt, ami nekem jol esett. Majd megkerdezte, hogy mellem ulhet-e es mar ult is es krdezte, hogy adhatna-e egy puszit, mert szeretne erezni a sejmes borom, mondtam ok, de csak az arcomra, ekkor megfogta a combom belsoreszet. Foljebb , odahajolt, megpuszilt, de ahogy ott tartotta az ajkat az arcomon a masik kezevel az arcomat magahoz forditotta, es elcsattant egy mely csok. Teljesen felzaklatott. Mondtam menjunk vissza. Mikotr uton voltunk nyomkodta a telefonjat rohamosan ( 51 eves nem nagy technikai zseni) , mikor visszaertunk a szallasra az ures volt. Ekkor mondta, hogy mutatna valamit feltetlenul nem akartam bemenni, de behuzott, a falnak nyomott finoman, de ott tartott, es azt mondta megorul ertem, had legyek a kiralynoje, megcsokolt megint es ledontott az agyra. Nem tudom miert ,de engedtem a sodrasnak, csokoloztunk, majd a nyakamat puszilgatta, ment lejjebb, majd en is.... 2 orat voltunk a szobaban. Aztan kijottunk elinteztuk a papirokat, a fizetest, ekkor mar a tarsasag is ott volt a szalloda halljaban. Azota gyszer hivott, hogy jon majd Magyarorszagra, mert megprobal almat hozni, gondolom ezt mondta otthon. Most mit tegyek? En 25 eves vagyok, neki a lanya ennyi, nagyon sarmos, de 51 eves. Talalkozzak vele mikor jon?

2015. okt. 24. 19:25
 1/5 Költőnő? ***** válasza:
Ha szeretnél szerető lenni.
2015. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te nő vagy férfi vagy?
2015. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

dzsipszi az, nem olasz


Pál apostol tanításai közül kerestem ezt ki neked. Az Úr, a Krisztus és a kedvenc hentesem ajánlásával.

2015. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most ez kozhely de keves kivetellel az osszes olasz ilyen, ez naluk a vilag legtermesztesebb dolga, sima flort, szex, majd hivlak:-))
2015. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb idősödő külföldi vadász idejön, szórakozik kicsit (vadászat + csajozás), majd hazamegy a családjához. Te ebben a sztoriban a szórakozás vagy.
2015. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!