Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy ilyen sráccal, vagy egyáltalán szóba állnátok vele?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok, és nem volt csak egy kapcsolatom de az évekig tartott, és nincs nagy tapasztalatom csajozás terén. :) Eléggé vissza húzódó vagyok, a lányokhoz nem is merek oda menni, a volt kapcsolatom is úgy kezdődött hogy a lány kezdeményezett, igaz előtte inkább sokat beszélgettünk. Nem nagyon járok bulizni sem. Egy vissza húzódó srácnak mennyi esélye lehet? :)
2015. okt. 24. 23:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
20%
Muszáj nekik, mert ebből van rengeteg... :P
2015. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Semennyi.Ez a világ nem olyan mint amit te elképzeltél magadnak.A gyengék elhullanak,az erősek életben maradnak.
2015. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Éééés a kettes mondja jól. Ha csak ülsz a babérjaidon, akkor lesheted, hogy mikor lesz barátnőd.
2015. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Sztem ez aranyos:) viszont én lanykrnt nem kezdeményeznék. :|
2015. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
mindig az erősebb kutya bassik! sajnos ássd el magad a nőknél
2015. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

#2


Göbbelsz Józsi, te vagy az? "az erős csak akkor győzedelmeskedhet ha a gyengét kiírtja"

2015. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Igen az erősebb kutya b@..ik! -ez egy falusi hasonlat de nagyon igaz. Változz meg,miért maradnál egyedül!
2015. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
Nekem anno csak ilyen fiú kellett.Kezdeményezz és ne légy nyuszi,a csajoknak kedvesség kell és határozott fellépés.
2015. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Randiznék és ennélfogva természetesen szóba is állnék vele.

De hacsak nem kelti fel nagyon az érdeklődésemet valamivel, akkor nem kezdeményeznék... Nagyon megszoktam hogy akit érdeklek, az majd kezdeményez.

20/N

2015. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Randiztam már ilyen sráccal (együtt is vagyunk), de ilyen szörnyű helyesírású pasi nem kellett volna.
2015. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!