Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Női praktikák? Hogyan vehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női praktikák? Hogyan vehető rá egy pasi?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy van egy srác, akit nagyon kedvelek, mert iszonyatosan jó személyisége van, már többször találkoztunk, és nagyon jól érzem magam vele, rengeteget nevetünk és jókat beszélünk, és szóban flörtöl velem, de nem érint meg, vagy csak épphogy, de nem nyilvánvaló célzattal, és nem csókol meg. Hogyan tudnám elérni, hogy több intimitás legyen köztünk, anélkül, hogy nagyon nyomulósnak tűnnék?
2015. okt. 30. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyanom is volt, hogy a lány szeretett volna velem lenni írt (és elég gyakran) amikor leültünk egymás mellé akkor rám hajtotta a fejét, átölelt, stb.


Mások azt mondták, hogy azt hitték járunk....


Szóval ha valaki nem tudja észrevenni, akkor nem fogja észrevenni és neked kell tenned valamit.

2015. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) egyébként az is a baj nála, hogy csak látszatra nagyon magabiztos szerintem, de érzelmileg zárkózott lehet, és visszahúzódó, mert korábban nagyon megsebezték szegénykémet.
2015. okt. 30. 18:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg ugye nekem sem esik jól, hogy nem történik semmi, és honnan tudjam, hogy nem tudja észrevenni, nem pedig nem akarja.
2015. okt. 30. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Te is csak meg akarod sebezni vagy boldoggá szeretnéd tenni?Mi a szándékod vele?

Miért kellene megcsókolnia ha nincs köztetek semmi?Előbb randizni kéne.

2015. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oda vagyok érte, boldoggá szeretném tenni. Mert több van köztünk a semminél, és akkor felesleges a verbális teasing, ha utána nem lesz semmi.
2015. okt. 30. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudja,hogy boldoggá szeretnéd tenni?

Talán fogalma sincs arról,hogy romantikus terveid is vannak vele.Ezt kellene valahogy egyértelműsítened benne és akkor várhatnád tőle a közeledést.

2015. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, de azért én is félek az elutasítástól, nemcsak ő. Hogyan adhatnám úgy a tudtára, hogy nem ijesztem el?
2015. okt. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!