Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, amikor ilyen felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor ilyen felszínesen gondolkodtok, miért csodálkoztok, hogy nincsenek normális pasik?

Figyelt kérdés

valahányszor valami nem tetszik nektek, leléptek. Tinderen pl kaptam super liket. Rögtön irtam neki, annyi volt a gond, hogy 1 centivel kisebb voltam az általa előirtnál. Puff, szétváltunk!

Másik, ad nekem logikai kérdést. Irtam - megint szétválás!

másikkal beszélgetek, két dologban félreértettúk egymást. erre bejelenti, hogy ez sok volt, intellektuálisan nem illunk össze.

egy masikra ilyen 4 hónapot kellett várnom első találkozóig. Aztán a végén besértődött, mert nem vallottam neki...


2015. okt. 30. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
te jó ég ezek hány évesen ilyenek? mondjuk 20 fölött sztem gáz, ha ilyen szinten vannak...
2015. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
mondjuk 20 fölött már az gáz, hogy a pasik általánosítanak, főleg egy szexpartnerkereső app alapján. ;)
2015. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
ezt én se értem! ismerkedés: kedves normális fiú vagy semmi bajom veled de nekem olyan férfi kell aki nálam magasabb mert az a férfias...... meg se ismer milyen vagyok valójában már leír... legalább adna 1-2 randit és akkor utasít el oké.. de ezzel... nem értem ezeket! a másik példa:lányok, azt mondják, hogy "olyan rendes vagyok, meg aranyos", meg hogy "megérdemelnék egy normális barátnőt" és hogy "ő mit nem adna egy ilyen rendes fiúért"... meg nagyon fogom irigyelni a barátnőd. Mondanom sem kell, hogy ha azt mondom neki, hogy akkor ismerkedjünk meg jobban, hátha kisül valami, akkor meg megy az "izé", meg hogy "én csak barátként", meg ilyen kibújó szövegek.
2015. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sose kosaraztam ki valakit,mert 175 cm helyett 174 volt vagy 176.3-ból 2 pasi jóval magasabb volt 175 centinél,mert akkor az számított,hogy akkor valami megfogott.Nálam inkább az szokott lenni,hogy valaki nagyon egy dimenziós és azzal szakítom meg a chatelést,ha nagyon untat.
2015. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Tanuljátok meg, kedves férfitársam, hogy aki nem néz ki legalább úgy, mint az alábbi képen szereplő srác ( [link] azokban a nők kivétel nélkül mindig a hibákra fognak utazni. Ha makulátlanul nézel ki külsőre (és járulékosan pénzben sem szenvedsz hiányt), akkor bármit megbocsátanak neked.
2015. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked legalább válaszolnak! Engem válaszra se méltatnak!
2015. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem most egy olyan srác tetszik, aki nem túl magas, sovány, semmi izom, nincsenek menő ruhái stb., mégis odavagyok érte. :)

Higgyétek el, hogy amikor egy lány ilyeneken fennakad, akkor ott nagy valószínűséggel a személyiséggel, és a beszélőkével, stílussal van a gond. Untatod őt, ráakaszkodsz, sokat panaszkodsz pl.

2015. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!