Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy látszott nagyon bejövök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy látszott nagyon bejövök a srácnak, erre most eltűnt. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szombaton egy buliban megismerkedtem egy fiúval. Egész este együtt táncoltunk, beszélgettünk. Utána haza is kísért(tudta, hogy nem fogom felhívni magamhoz, szóval nem azért).

Vasárnap délelőtt bejelölt facebookon, beszélgettünk kb. 10 mondatot. És azóta nem válaszolt. Nem értem miért(nem érdekel különösebben a facebook, de nem tudjuk egymás számát, úgyhogy ez az egyetlen hely, ahol kommunikálni tudunk). Semmi különöset nem írtam ami taszíthatta volna. És szombat este nagyon úgy tűnt, hogy oda van értem. Most meg eltűnt tegnap este óta. Tudom, hogy ez nem sok idő, de láttam, hogy volt már fent azóta. Még kereshet, vagy ennek már annyi?



2015. nov. 2. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szombaton részeg volt, azért érdekelted, utána még udvariasságból beszélt veled kicsit, de ennyi.
2015. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem, ő keresett meg másnap, és ő írt rám.
2015. nov. 2. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:
aztán rájött, hogy mégsem akar tőled semmit.
2015. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!