Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeged környékén nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeged környékén nincsenek normális szingli pasik?

Figyelt kérdés
17-22 évesekre gondolok.
2010. márc. 18. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
vannak aranyom, de az egy dolog hogy neked nem jön össze, mert ronda vagy, vagy sík hülye aztán csak a kúrást látják benned.
2010. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Beviz Elek ***** válasza:
Max 2 hét és lesz. 20/f
2010. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hogyne lennének. Csak lehet hogy nem annyira pénzesek és jóképűek, és ezért sokan észre se veszik őket.

Aztán meg pansazkodnak a lányok hogy miért nincsenek...

2010. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem, nincsenek
2010. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak,csak nézz körül jobban.
2010. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kihaltak , ugyanúgy mint a normális lányok .
2010. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Drága pici szívem talán inkább fordítva igaz,és k..a se vagyok,mert akkor most egy bokorba lennék.
2010. márc. 18. 17:45
 8/19 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked a normális kedves? Mert a normális ugye az, ami átlagos. Az átlagos meg a férfi aki önző mint ahogy a nő is de neki szexualitás miatt kell a nő a nőnek meg azért kell a pasi, hogy az hitelre(kocsikázás, mozi, puccos kávézó, nyaralás,pláza, korzó) szexeljen vele.

Én nem vagyok normális és nem is szegedi 22 éves vagyok és nekem egy kedves intelligens barátnő kéne aki nem az alapján mérlegeli a pasit, hogy milyen az autója, hanem egyszerűen azért van mellettem mert jól érzi magát velem ami lehet ugyan egy mozi, vagy az ágyunk, de lehet egy mezei piknik, vagy esőbe sétálgatás, csónakázás

2010. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Drágám az a baj , hogy a normális pasik már nem jó a mai lányoknak, ugyanis a normális az már unalmasnak számít a lányoknak.
2010. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vannak hát.. ittvagyok én :D Nem cigizek nem drogozok, ritkán iszok és még tanulni is szoktam =D
2010. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!