Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemezés nélkül érdemes indítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés nélkül érdemes indítani?

Figyelt kérdés

Helló!


Lehet én rontok el valamit, de gyakorlatilag kb 30 lányból akivel próbáltam szemezni egyik sem reagált rá. Érdemes szerintetek úgy odamenni valakihez, hogy ez nincs meg (pl. buliban) vagy úgysem érdeklem?


20F


2010. márc. 18. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne odamenni? Max visszautasít. Akkor meg mész a következőhöz ennyi. De legtöbbszőr elsőre beletrafál az ember hogy kihez kell odamenni legalább is nálam beszoktak jönnni a megérzések. :)
2010. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy biztos pont az hoyg ha szemezik ha nem akkor 50-50 lehet csak nem vett észre:)
2010. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát persze, Próba Szerencse, nincs mit veszíteni, ezek alapján ismerkedni akarsz, a szemezés az csak egy eszköze az ismerkedésnek a többi meg jön magától nem minden kapcsolathoz vagy kezdéshez kell eszköz:)

19/L

2010. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Persze,hogy érdemes.Ha vak a csaj,úgysem venné észre,h szemezni akarsz és azt sem látja,ha ronda vagy!
2010. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. Legyél mindig nyitott, mosolyogj, vidámság, és máris jó a kisugárzásod.Sztem ez kell a csajoknak.21/L
2010. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!