Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyi sulyfelesleggel lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi sulyfelesleggel lehetek vonzó a huszonévesek számára is?

Figyelt kérdés
linkeltem egy képet, van rajtam 10 kiló plusz, sportolok maskor igy egyenletesen oszlott, de asszonyosabb lettem. A képen a nő se vékony, s mivel szép, lehet, hogyy csinosabb, de én is hasonló vagyok. [link]
2015. nov. 13. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mik a méreteid?
2015. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
167 magas, 68 kilo, ami most ingadozik a 65rol-69 re, ha edzek hamar izmosodom, de voltam mar 56 kilo is, bevallom a 60 jobban tetszett, de kerek mellem, kerek csipom van, hosszu labaim, csak most ott egy szep uszogumi meg egy nagy fenek.. nem kene sokat fogyni, ha van pasi, akkor megy hamar, de ezekkel a meretekkel eljutok-e odaig, hogy tetszedjek..
2015. nov. 13. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem hinném, h komoly gond lenne. Bár nyilván kép alapján többet lehetne mondani.


De akit linkeltél az nem parás.

2015. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves, magyarul is tudsz?
2015. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A képen lévő nő testsúlya biztosan több, mintha csak levonnánk egy 100-ast a testmagasságból. Semmi baj veled, ez még felső határeset, nem vagy elhízott,csak telt. Mármint a számok alapján.
2015. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtatást :)
2015. nov. 13. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:

A jelennel nincs probléma,inkább az lehet a gond,hogy folyamatos harcot viselsz a kilók ellen és ha egyszer feladod ezt a harcot akár nagyon is elhízhatsz.

Ezért jobb egy olyan sportos életmód ami biztosítja az állandó testsúlyt.Ha csak akkor szeded össze magad amikor éppen úgy érzed,hogy fogynod kéne az nem egy túl sokáig tartható állapot.

2015. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!