Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában sok pasival randizt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában sok pasival randiztal, de egy se keltette fel az érdeklődésem. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A történethez hozzá tartozik, hogy néven ismerkedem, és a levelezés alatt minden srác szimpatikus, az első randin viszont mindig jön a csalódás. Már több mint 10-szervusz jártam így, és kezdek elkeseredni. Mi lehet az oka, hogy mindig rosszul választok? Vagy túl válogatós lennék?
2015. nov. 14. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi nem stimmelt élőben a levelezéshez képest?
2015. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a randiztal = randiztam, a néven = neten. A telefonom szereti átírni a dolgokat. :D
2015. nov. 14. 16:00
 3/19 A kérdező kommentje:
Néha valótlan dolgokat írtak a leveleikben (pl kor, magasság), néha meg csak egyszerűen nem fogott meg bennük semmi élőben, én se tudom miért.
2015. nov. 14. 16:03
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha egy srác magassága vagy fizikai tulajdonsága csalódást okoz neked, akkor a hiba benned van.
2015. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jaj, most veszem észre, hogy a 10-szer, 10-szervusz lett. Esküszöm kidobom ezt a telefont. :D
2015. nov. 14. 16:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát, az előbbi az ő hibájuk volt, akik nem voltak őszinték, egyék meg, amit főztek, az utóbbiról nem tehetsz. Ez nem válogatás miatt van. Mennyire éled bele magad a netes beszélgetéseknél, hogy élőben is jól kell alakulnia?
2015. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miért, szerintem korrekt dolog, ha valaki 180-nak mondja magát, mikor 172? Főleg úgy, hogy én 176 vagyok.
2015. nov. 14. 16:06
 8/19 anonim ***** válasza:
# 4 Időpont ma 16:04 - Akkor sem fair hazudni ezekről a tulajdonságokról. Vagy vállalod magad, vagy tudomásul veszed, hogy a hazugság miatt csalódni fognak benned, ha kiderül.
2015. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Átlagos lány szuper jópasit keres. Sajnos Rajtad kívül még kb 1 millióan, ezért nehéz ez. Hasonló cipőben járok, öreg, lógó tokájú, szőrös, őszülő-kopaszodó elhízott, munkanélküli férfi vagyok, aki az anyjával lakik, és egy 19 éves, modell alkatú és arcú barátnőt szeretnék, kötelezettségek nélkül. :)
2015. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Már nem élem bele annyira magam, de azért mindig reménykedem.
2015. nov. 14. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!