Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak szerintetek jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak szerintetek jó, ha 1 bevásárlóköpontba megyünk, és nem az a főcél, h beüljünk 1 kávézóba, v ilyesmi, hanem, h sétáljunk, nézelődjünk. Stb?

Figyelt kérdés
Mert szerintem az ilyen azért lenne jobb, mert így nem lesz az a kínos csend, mert mindig lesz téma. Ti hogyan gondoljátok? 18/L Köszi, légyszi nemet és kort is.
2010. márc. 19. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint beülnék valahova!
2010. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a baratnoddel mesz, akivel mindig lenne tema egy-egy csini rucirol, nem hinnem, hogy egy pasit lekotne, hacsak nem himringyo 25/L
2010. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja bocsi 23/L
2010. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább a városban sétáljatok, ott is lesz mit nézni. Én nem érezném jól magam .. utálok vásárolni. (hál istennek barátnőm is)
2010. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menjetek a Teszkóba! :D Jó sokan akartak már odamenni randizni. Lehetőleg vegyetek teszkó kólát is, az nem kerül sokba, csak 99, meg teszkó zsömjét, az 8 forint, meg teszkó párizsit egy százasért, és meg is van a randi.
2010. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Férfiak és boltnézegetés, az két külön fogalom. Az első órát még csak-csak bírni fogja, de utána... Nyűgös lesz mint egy kisgyerek. És hogy képzelted azt, hogy ott lesz téma? Tehát, hogy ha kínos csend lenne, akkor bedobsz egy kérdést egy kirakatról? Ugyanígy egy parkban, egy kávézóban is tudsz alibi kérdést feltenni.
2010. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszi! A többinek meg: tudom, h 1 pasit nem érdekel a shoppingolás, és nem köti le őket, de én konkrét példáról beszéltem, ahol a pasi nem utál vásárolni...ennyi...amúgy meg ha sétálunk a kirakatok előtt akk bármikor megláthatunk valami érdekeset, amiről tudunk tovább beszélni, és így megtalálhatjuk a közös hangot nem?
2010. márc. 19. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy szeret vásárolni, akkor nincs kérdés.


A linket köszönöm, sírok a röhögéstől. : D

2010. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, am a belinkelt kérdés jó, már láttam régebben én is..:) Am meg nem tescora gondoltam:D, hanem mondjuk valamelyik pláa pl. westend, vagy campona...stb.

De am margitszigeti sétára is gondoltam, de az mondjuk a időtől is függ...:)De köszi a véleményeket:)

2010. márc. 20. 11:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!