Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mi a fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a fontosabb egy lányban a kinézetét illetően? Hogy szép arca vagy szép lába és feneke legyen?

Figyelt kérdés
Egy fiútól hallottam nemrég, hogy neki sokkal fontosabb, hogy egy lánynak jó lába legyen. Neki akkor már szinte teljesen mindegy hogyan is néz ki az arca (persze ne legyen cigánylány).
2015. nov. 21. 17:05
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Nekem inkább az arc. Azt nem lehet formálmi és többet látom.
2015. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A belső tulajdonság a legfontosabb, az megszépíti az arcot, és a szép belső+szép arc megszépíti a testet.
2015. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ragyogó szemeg, és őszinte mosoly :) de mindez nem csak a szép fogaktól lesz, meg a szem színétől. van valami, amit úgy hívnak, hogy belülről jövő ragyogás. na az az ami kell :))
2015. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szép a csöcse szép a puncija ,yammi
2015. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyéntől függ, melyik fiúnak mi jön be jobban egy lány külsején! Én például az arcot részesítem előnyben.
2015. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha az arca bűn ronda, akkor felőlem lehet bármilyen a teste... Jó hogy nem zacskót húzok rá :D

Tehát főképp az arc. De!!! Mindkettő számít nálam.


/És még van azzal, aki cigány? Nem jöhetnek be neki a cigány lányok? Vagy, aki pont őket kedveli? :D ; de gondolom nem a nem nyáron barnultaknak céloztad meg a kérdésed/

2015. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!