Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik velem ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem ez a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam aki tetszik nekem, úgy érzem ő is kedvel engem, sokat beszélgetünk, amikor hétvégén kimegyünk sörözni a haverokkal, akkor mindig megkérdezi, h én is ott leszek-e.

Úgy gondoltam ezek már eléggé egyértelmű jelei annak, h tetszem neki, ezért egy közelgő bulira meghívtam, amire igent is mondott. Ekkor már tényleg úgy éreztem h sínen vagyok, úgy vágtam neki a bulinak, h ma este biztosan összejövünk, még indulás előtt is beszéltem vele, de egész este hiába vártam rá, nem akart megérkezni. Írtam neki SMS-t is h mikor érkezik, amire aztán csak több órával később válaszolt: elment a barátnőivel egy másik buliba és sajnos hozzánk már nem tudott eljönni.

Másnap kiderült, h fiúk is voltak abba a társaságba akikkel bulizni ment a barátnőivel, szóval most teljesen elbizonytalanodtam, lehet csak a bolondját járatja velem ? :S


2010. márc. 20. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

attól még hogy voltak ott fiúk is nincs semmi gond...

amúgy meg szerintem a beszélgetés meg az h igent mond ha elhívod egy buliba nem egyértelmű jele hogy tetszesz neki...

2010. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez az a rész mikor azt akarják h hajts a csaj után

vagy lehet h félreértetted a jeleket

2010. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de az, hogy jókat beszélgettek, hogy kimegy veletek sörözni, meg esetleg elment volna egy bulidra... Nos, ezek nem igazán jelek. Én speciel minden fiúhaverommal így vagyok. Jókat dumálunk, sőt, még öleléseket is szoktunk váltani, meg hol közösen megyünk bulizni, hol nem. De ezek nem jelek. Csak barátnak gondolhat a leányzó is téged.

Bocs...


17/L

2010. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért voltam ennyire biztos a dologba, mert mást nem szokott megkérdezni, h jön-e ki hétvégén, meg főleg az én társaságomat keresi az iskolában is és ha kint vagyunk akkor is mindig mellém ül, tehát velem úgymond különösen foglalkozik, ezért hittem, h akkor tetszem neki :P

Mondjuk lehet azért is van ez, mert bennem nagyon megbízik, egy korábbi házibuliba elég csúnyán leitta magát és én vigyáztam rá, amikor egy páran elég erőteljesen kiakarták használni a helyzetet.

2010. márc. 20. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
nahát akk meg...meg is válaszoltad a kérdést
2010. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bertalan János ***** válasza:
Csak barát vagy neki, semmi esélyed, keress mást.
2010. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha joban vagytok, mondd meg neki, hogy bejon neked, es mert ne probalhatnatok meg?...nem biztos, hogy szorakozik....sok sikert:)
2010. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!