Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha van pasitok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha van pasitok, akkor senkivel nem kávéztok/teáztok együtt ugye?

Figyelt kérdés
nem tudom, hogy egy lánynál hogy van, elhivtam, és igent mondott a kávéra. Csak mert van valaki körülötte, és nem tudom, a barátja e vagy sem
2015. nov. 29. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Én szoktam beülni valahova haverommal,meg pl buszvezető vagyok és buszozni is sokat jön velem.

N/23

2015. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kollégával napi szinten, egyszer ő fizeti a kávét, máskor meg én, de ezek csak a buszra várás holtideje. Szabadidőben nem szoktam.
2015. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Randi céllal nem, baráti céllal miért ne?
2015. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ha valakivel jó barátok vagyunk, akkor egy kávé/tea belefér. Attól, hogy valaki kapcsolatban van, még nem jelenti azt, hogy nem barátkozhat senkivel szerintem. Szóval egyszerűbb, ha megkérdezed. Meg jobb esetben látni fogod a viselkedéséből is, hogy barátként kezel-e.
2015. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
barátilag lehet, randiként nyilván nem
2015. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Munkaidőben munkahelyen,barátilag igen,szabadidőmben nem.Rá kéne kérdezned tényleg,az a legtisztább.
2015. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátként vagy kollégaként lehet randi céllal semmiképp. Igaz nekem nincs olyan ellenkezőnemű kollégám vagy barátom akivel beülnék, de elviekben semmi rosszat nem látok egy ilyen kávézgatásban.
2015. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Baráti kávé/tea persze. Munkahelyen is. Ebben nincs semmi kivetnivaló. 24/N
2015. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenki tudja, amikor van valakim.


ha van kedvem kávézni mással, akkor kávézom. ha más húrokat penget, mint én, akkor nem kávézom vele többet.

2015. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne mással kávézni, teázni?? Nem szexelni jöttök össze... Szóval de. Kávézok más férfival is, hiába van férjem. Egy kávé nem jelent semmit. Az ég világon semmit, de semmit.
2015. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!