Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szóvá tegyem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóvá tegyem vagy ne "egessem" magam tovább?

Figyelt kérdés
Többszöri randizas utan megtörtént a sráccal a szex, ugy volt hogy meg kedden találkozunk de sok munkára hivatkozva le mondta. Kérdezte mikor találkozunk mondtam h vagy péntek vagy jövő het. Azt mondja legyen a jövő het de ugy erzem le rázós mert azóta egy szót se irt (igaz sehol nem elérhető szóval lehet dolga lett) de azert egy mondatot se hogy vagyok vagy estleg hogy telt a nap? En legutóbb megtettem az elso lépést. Iszonyat csalódott vagyok. Szerintetek szóvá tegyem, hogy ez nem korrekt dolog vagy varjak jövő hétig es ha nem keres akkor estleg haggyam örökre a frnacba. :(

2015. nov. 29. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha senki után nem érdemes futni.Jobban teszed,ha vársz jövő hétig,aztán ha nem jelentkezik,akkor szarsz rá.Persze gyakorlatban én sem biztos,hogy mindezt kibírnám,de ha az eszedre hallgatsz,akkor ez a legokosabb.
2015. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sanszos, hogy csak szexre kellessz neki, akkor meg nem fog kérdezgetni hogy vagy, csak szól este, ha dugni akar. Bocsi, gáz, de ez a helyzet.

Én nem hagyom magam ilyeneknek, de te tudod.


Én nem keresném, s ha ő sem, hagynám, bármily fájó is.

2015. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat. Kicsit sérti az önbecsülésem es jogosan, jól be magyaráznek neki, de akkor szerint valóban felesleges.
2015. nov. 29. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!