Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mesélnétek romantikus sztorika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek romantikus sztorikat? (: Amik veletek történtek, pl. az akkori párotokkal az első csók stb (:

Figyelt kérdés
Bármilyen kis vicces,romantikus történetet szivesen fogadok!:)
2010. márc. 21. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
ennyire unatkozol bmeg?
2010. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, csillagnézés közben csókolt meg először a srác, bár már rég nem vagyunk együtt, de nagyon romantikus.:D

L18

2010. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Arra az egyetlen kérdésre a válaszom: Nem.
2010. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a barátommal még jártunk, felmentünk a sulipadlásra, az ajtó meg nyitva volt. Bementünk, és ott csókolóztunk:) A gond az volt, hogy a GONDnok meg bezárta az ajtótXD Rögtön vertük az ajtót, hogy engedjen ki minket. Hát igen, akkor majdnem elsüllyedtem, de megérte:)
2010. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

A barátommal egy padon ültünk és arról beszélgettünk hogy milyen romantikus lehet hóesésben csókolózni.

Mondta hogy milyen kár hogy nem esik a hó...

Közelebb hajolt, a szemembe nézett, majd a számra és lassan közelebb és közelebb jöt, majd megcsókolt :3

2010. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, nehezen emlékszem vissza. Nem voltunk együtt, azelőtt sem, és azután sem, de akkor elmentünk sétálni, beszélgettünk, este volt már, találkoztunk még pár ismerősével és egyszer csak kérdeztem tőle valamit, de nem értettem mit válaszolt rá, kérdőn néztem rá újra, hátha elmondja, mert nem értettem (annyi eszem nem volt, hogy visszakérdezzek) és akkor odahajolt és megcsókolt. Csak pár másodpercig tartott, de életem legszebb csókja volt :):)
2010. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
velem az votl, hogy sétálni mentünk...kérdezte hogy nekem mi a vágyam... /gáz, de nem esett le :D/ mondtam hogy az hogy boldog legyek...kérdeztem hogy 'és neked?' ránéztem, rámnézett és hát megcsókolt ^_^ aztán csak anynit mondott hogy 'beteljesült' :3
2010. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elutaztam hozzá, aztán harmadik nap, éjszaka teljesen sötétben beszélgettünk minden féléről ami csak eszünkbe jutott. Aztán odafordult hozzám és arról beszélgettünk, hogy mit érzünk egymás iránt. Mind ketten elmondtuk persze ugyan azt. Aztán egyre csak közeledett az orrával cirógatta az arcom minden részét és egyszer csak megálltunk és megcsókoltuk egymást. Az volt az első csókom. Nagyon jó emlék. Persze ez így nem olyan romantikus mintha átélné az ember, de nagyon jó élmény volt. 17 voltam akkor most 19 vagyok.
2010. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

legelőször buszon láttam,csak annyit tdtam kideriteni róla,hogy milyen szakos,de semmi több,pedig nagyon helyes volt,nagyon megtetszett...

rá fél évre chaten rámköszön vki,rávesz,hogy éjszaki melo után szedjem rendbe magam,szegjem meg a igéretem,hogy chates pasival sosem találkozok,és találkozzak vele...

este 9től hajnal 4ig csak beszélgettünk...és iogen,az a pasi volt az...ennek 3 éve,azota is együtt vagyunk

2010. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azta utolsó ez nem semmi:O grat:) És mindenki másnak is köszönöm szépen a válaszokat,nagyon aranyos történetek:)
2010. márc. 22. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!