Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tulajdonkeppen mit akarhatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonkeppen mit akarhatott ez a lany?

Figyelt kérdés

3 napig vendegeskedtem nala mert meg akartam latogatni egy varost es o ott lakott es visszairt.

Nem ismertem elotte.

De az a helyzet, hogy nem nagyon tudtam a dolgommal foglalkozni mert nem hagyott békén. Menjek vele setalni, fozzunk egyutt, segitsek neki biciklit venni, frizbizzunk, turazzunk, menjunk szinhazba. En probaltam kozeledni mert ugy ereztem randinak fogja fel de azt mondta ne fogdossam. Utana probaltam figyelmen kivul hagyni es a sajat dolgommal torodni de csak nem hagyott beken. Beszelt hozzam folyamatosan, dudoraszott, viccelodott, setaltunk, frizbiztunk. Minden.


Vegul mondta h meglatogatja egy is.eroset es mennie kell.

Hazajottem. Olelessel valtunk el, de ugy terveztem meglatogatom. Ma visszamentem hozza de lerazott, azt mondta dolga van de lattam h visszamegy a lakasba es nem oda ment ahova mondta. Felhivtam, de nem engedett be. Ejjel utaztam egyedul haza. Pedig egy karkotot is vettem neki.


Mi tortent? Ne keressem tobbet?

Azt hittem baratok vagyunk.


2015. dec. 2. 00:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem akar tobbe latni vagy csak rosszkor mentem vissza? Nem egyeztettem vele elotte mondjuk de a viselkedese alapjan azt gondoltam kedvel.
2015. dec. 2. 00:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe először, hogy vagy nem nyomultál rá elég tökösen, vagy későn kezdted el, amire ő már beleunt. Bár gondolom a női agyával próbált sakkozni, hogy kéne jeleket küldenie feléd, de elcseszte. És téged okol magában, amiért nem smároltad le, nem voltál tökösebb.
2015. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is.

Lehet még vmi a dologból?

2015. dec. 2. 00:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezek után tojnék rá. Mivel kimutattad, hogy vonzódsz hozzá, most rajta a sor, hogy lépjen valamit, ha valóban ez áll fent, amit írtam.
2015. dec. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sztem az elso nap kellett vna. Akkor megsimogattam es nem szolt miatta, a hajat is felrehuztam. Masnap mar szolt h ne. De kozben meg ugye amit mondasz a noi agy. Most meg ket napig nem latott es gondolom arra jutott h megsem akar ebbol komolyabbat mert kiismerte pl az anyagi korulmenyeimet es hideg fejjel az alapjan dont.
2015. dec. 2. 00:49
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja de hogy mutatná ki?

Tulajdonkeppen nem az igazat irtam le mert nem kuldott el csak elkezdte az ertetlen szomszed neninek magyarazni miert vagyok ott. Utana en mondtam h inkabb megyek de nem jott utanam.

Hat faradt voltam.

2015. dec. 2. 00:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Visszamentem es megint olelessel valtunk el, azt mondta o is sajnalja o sem erezte magat jol az eset miatt
2015. dec. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!