Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van így értelme tovább folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme tovább folytatni az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Internetes társkeresőn megismertem egy férfit. Normális, kedves. Találkát beszéltünk meg, de nem igazán van kedvem elmenni. Sokat beszéltünk neten, telefonon is, de nem érzem az összhangot, még egyszer se nevettetet meg, pedig nekem fontos.

A másik része ha még is lenne belőle valami akkor táv kapcsolat lenne, meg én jelenleg 2 helyen ingázok. És nem biztos, hogy úja feladnák mindent egy férfiért. Már volt ilyen aztán pofára ejtettek és mindent a nulláról kellet újra kezdenem. Őt pedig a családi vállalkuzásuk oda köti és tudom én nem akarok újra olyan helyre költözni ahol nem érzem magam jól.



2015. dec. 3. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed?
2015. dec. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy van így értelme folytatni az ismerkedést? Úgy, hogy tudom nem fogom újra feladni az életemet.
2015. dec. 3. 07:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem vissza, mert megválaszoltad a saját kérdésed.

Ha senki nem akarja feladni az életét, akkor nincs értelme folytatni.

2015. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, de ezt neked kell eldönteni
2015. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor mondd el neki ezt így, ahogy ide leírtad, és kérdezd meg tőle, h vállalja-e így
2015. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!