Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A beváráslóközpont lehet jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A beváráslóközpont lehet jó hely randinak?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy nagyon szuper helyet, szerintem jól éreznénk magunkat, vannak próba fejhallgatók, azzal lehet zenét hallgatni, meg ki lehet próbálni a videó játékokat, meg ha látok valami érdekeset amit észreveszem rajta hogy tetszik neki, azt meg tudnám neki venni ajándékba. Én arra gondoltam, hogy a plüss játékokhoz is elmegyünk, bábozok neki az egyik plüss játékkal viccesen, utána megveszem neki. Szerintetek ez jó ötlet?

2015. dec. 4. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csajtól függ ! de miért nem mentek valami beülős helyre?
2015. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem tudom, az oylan túl átlagosnak tűnik, azt csinálja mindenki, semmi egyedi nincs benne
2015. dec. 4. 13:08
 3/14 anonim ***** válasza:

Hat egy tesco, vagy ilyesmiben sincs semmi kreativ.

Miert nem mentek setalni, egy kiallitasra, termeszetbe.

2015. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én sarkon fordulnék ha valaki a műszaki osztályra hívni randizni fejhallgatózni, vagy videójátékozni :-D Akkor már miért nem játékterem? Bár az is elég gagyi. De tényleg csajtól függ.
2015. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A teszkóban fogtok randizni???
2015. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Folyt:


Amúgy ha boltba viszed, azt fogja hinni, hogy ez egy bevásárlós randi és csalódott lesz, ha a sok menő kütyü nézegetése után nem tele papírtáskákkal, hanem egy nyomi plüssel jöttök ki.

2015. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha elmúltatok 16 évesek, inkább ne.
2015. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első randinak nem kell egyedinek lennie különösebben, az arra van, hogy jobban megismerjétek egymást, és utána a kapcsolat maga legyen egyedi és különleges, egymásra szabva.


Szerintem elég gagyi, részemről ez egy igencsak rövid randi lenne, nem is hiszem, hogy lenne folytatása, de te ismered a lányt.

2015. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja 12 évesen még rendben van nade 16 felett ne csináld...
2015. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha 8 éves vagy, akkor jó ötlet, igen...
2015. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!