Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy lány egyszerre több sráccal is randizik?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje szingli vagyok, de most valami történt, ugyanis az eddigi nulla fiú után most egy pár napon belül 3 is elhívott randira. :) őszintén egyiket se akarom élből elutasítani, mert tetszenek, meg jól kijövök Velük. De annyira nem ismerem őket, hogy biztosan tudjam kit akarok. Ez mennyire lenézendő dolog? Nem hülyíteni akarom őket, de így sose jártam még. :D
2015. dec. 8. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Mond meg nekik, hogy egyenlõre csak ismerkedsz és nem csak xyal. Aztán meglátod,hogy fogadják. Én nem ülnék több lovon egyszerre mert közzéjük lehet csúszni.
2015. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs szex egyikkel se,akkor nem.
2015. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ne hülyítsd őket, találkozz velók, és aki nem jön be mondd meg neki kerek-perec, hogy nem volt szimpi és kész...hány éves vagy egyáltalán?...
2015. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez így rendben van, csak visszafognám magam a flörtölésben, hiszen most úgyis inkább figyelek, hogy ki fog meg. és nem adnék neki randiszínezetet. csak találkozunk.
2015. dec. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs baj vele, csak legyél őszinte, és tényleg ne hülyítsd őket. Esetleg ne adj olyan komoly randiszinezetet neki, csak menj el velük beszélgetni. Ne éreztesd velük, hogy komolyan tervezel velük, hanem tényleg csak annyit, hogy ismerkedtek. Ha egy picit jobban ismered őket, nem egy randioldalon ismerkedtetek, ahol világos, hogy az ember valószínűleg mással is megbeszélhet randit, akkor lehet, érdemes lenne meg is mondani.

Én is randiztam több sráccal, de az első találkozás után, ha nem jött be valaki, vagy úgy éreztem, barátságon kívül ebből semmi nem lesz, szóltam. Második randit csak annak adtam, aki bejött, és akkor le is mondtam a többi korábban lebeszéltet.

Legyél korrekt mindegyikükkel szemben, fektesd le a szabályokat, és akkor semmi gond nincs ezzel.

2015. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hasonlóan gondoltam én is, köszi :)
2015. dec. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!