Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu az osztalyban de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu az osztalyban de hogy mutassam ki az erzelmeimet, reszletek lent?

Figyelt kérdés

Szoval 14 evesek vagyunk mindketten ,es mar 7 eve vagyunk osztalytarsak.Nekem mar lasssan 5 eve tetszik ,es en tudom, erzem ,latom h en is neki.Szoval meg az ilyen gyerekes cselekkel jon hogy huzigalja a hajam meg ilyesmik.Most lesz egy buli ahol o is meg en is ott leszunk es azt tervezem h mikor egyutt leszunk ketten akkor elomondom h mar nem varom h o kedzdemenyezzen es ezert en elmondom neki h teccik majd utana ha ugy reagal talan megpuszilom.Csak az a baj h meg olyan gyerekes szegeny de azert nagyon tetszik de nem mer leszolotani.Szerintetek?Ti mit szolotok ehez?Jo otlet?



Koszi elore is a valaszokat!

Ja es normalis valaszokat kerek leci!Koszi


2010. márc. 22. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
oszitárssal ne kezdj
2010. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miert?
2010. márc. 22. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Azéé' mer' házinyúlra nem lövünk. Amúgy gondolj bele hogy ő csak szorakozik az érzéseiddel, temeg elmondod hogy legszivesebben neki esnél :D Hááát nemmonodom a helyedben nem lennék a maradék 54 napban :D 1, hogy kerülnétek egymást; 2, hogy nem birnál a szemébe nézni.


DE: ha úgy érzed (biztosan!) hogy viszonozza az érzelmeidet, akkor esetleg lehet róla szó.. legegyszerűbben úgy derítheted ki, hogy egy barátnőddel "meg kérdeztetheted" (persze olyannal akivel spanol, nem odaküldeni Julit akivel életébe 5 szót váltott.. és amúgyis rákell vezetni a témára. nemtudom mit játszotok. Üveg? vagy valami komolyabb, alkeszos játék :D pl. Alkoholi (ki tudja?!:D) ). Szóval én nem kezdenék osztálytárssal, de ezt te levezeted magadba.


Ja amúgy ha megvan msn-en, (és persze tudjátok osztani az igét sok hülyeségről, akkor valahogy szoba lehet hozni). DE jobb ezt személyesen.


Remélem segítettem :D 16F

2010. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valasz,hat uvegezni szoktunk altalaban es meg mindig nem tudom meg tegyem-e???
2010. márc. 23. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok,


őszintén a fiuk szeretik ha "rájuk másznak" a csajok. Ha van elég merszed tedd meg, de "NE Gázul". Ja igen egy jótanács, hogy előtte igyál valamit, 1: oldja a feszültséget, 2: ha szarakodott tudod arra fogni :D


amugy próbáld elkapni egy "denszre". Aztán ott kezdhetsz akciózni^^. Ja igen, és a sulis buli akkor törölve amit mondtam. Ott nagyon gáz, pofára esni, mert úgy terjed a híre mint a futótűz. ^^


Még 1 uccso. fogd meg a kezét (lehetőleg olyan helyen ahol hallod a zenét) tedd a csípődre (melledre ha mered) és kezd el jobbra-balra mozogni ^^. Na ennyi. Remélem tudtam segíteni. Ha valami fejlemény van akkor irhatod ide, kíváncsi vagyok hogy van e olyanhülye a srác h nemet mond.

2010. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, mi történt?
2010. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat most hetvegen lesz a buli majd leirom!Koszi!!!
2010. ápr. 4. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nah miképp alakultak a dolgok? :O
2010. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!