Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti csinálnátok/szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti csinálnátok/szoktatok ilyet?

Figyelt kérdés

Első találkozó a sráccal, esetleg régebb óta ismeritek, találkozó közben vagy épp ahogy kísér haza, direkt nem vesztek fel kesztyűt ígx a hidegben és nem is teszitek zsebre a kezetek, hanem inkább szabadon hagyjátok "fázni" és dörzsölgetitek, ezzel elezni a fiú felé hogy fogja meg?


Bocsánat a hosszú, katyvaszos leírásért :D



2015. dec. 9. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Oh,de romantikus :))
2015. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám :D Nem túl tolakodó és még Aranyos jelzés is :D
2015. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú, csak érdekel, hogy milyen jelezéseket adnátok, ha úg érzitek, hog fogja meg a kezetek :)
2015. dec. 9. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sosem hordok kesztyűt, mert mindig elfelejtem berakni és ezért le is fagy a kezem :) Szóval nem biztos, de igen, lehetséges, hogy ezt szeretné.
2015. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez férfiként nem esett volna le. :(

De tényleg aranyos jelecske. :)


23/F

2015. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ezeket csak ilyen elvetemültek mint én vesszük észre, akik minden apróságot túl bonyolítanak, mint pl, az Jó éjt, aludj jól-ra miért csak anny ia válasz, hogy Te is. Szia. Szerintem :D


Érdekel, hogy miylen jeleket keressek, ha azt szeretné, hogy megfogjam a kezét :D

2015. dec. 9. 23:41
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is lehet ez jel. :) Illetve ha közel húzódik hozzád séta közben, mondjuk úgy, hogy a vállatok már összeér...de ha szeretnéd megfogni a kezét, csak nem tudod, hogy ő nem bánná-e, nyugodtan megkérdezheted. :) Az én barátom, mikor először megfogta a kezem, előtte megkérdezte, és szerintem ez annyira édes volt. :)
2015. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!