Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan van az, hogy Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van az, hogy Tinderen kiirtam a magasságom és már napok óta nem is jelöl vissza senki?

Figyelt kérdés

173


igazából tényleg alacsonynak számit ez, mert a buszon se ér le a lábam, ha rendesen ülök az ülésen


2015. dec. 13. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Istenem, micsoda problémák. 170cm magas nő vagyok, és voltam már odáig nálam alacsonyabb (165-167cm) magas srácokért is. Illetve az tetszik a legjobban, ha valaki kb velem egyforma magas (+2-3cm), nem akarok "felnézni" senkire :D
2015. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha én kiírtam volna a 168-at, nekem se lenne 70-80 matchem, elhiheted :D
2015. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
jo de nekem az alkatom is látszik a képeken, és hát én az a fajta 170 centis vagyok, aki sokkal alacsonyabbnak tünik az alkata miatt. (nem férfias)
2015. dec. 13. 12:45
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Az ég kék, a fű zöld, a csajok a magas pasikra buknak.
2015. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az igaz, nekem csak az arcom, ami borostás, meg kicsit alulról van fotózva, szóval lehet valaki azt hiszi, 190 vagyok :D Viszont ha rákérdeznek, mindig őszintén válaszolok. Szerintem te csinálod jól, mert így legalább nem érheti meglepetés a like-olót, és kevesebb lány fog visszajelölni, de ők legalább komolyan is gondolják a tetszést, mint pl.: ahogy az 1-es tenné :) Lehet, nekem is ki kellene írnom.


(#2)

2015. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

jaj...:D de hát hallod szinte SENKI sem jelöl vissza..


na jo 1-2 ronda és vagy kövér lány de azokat meg én tiltom egyből


nem is tudom mit gondolnak ezek, hogy majd velem is beérik?

2015. dec. 13. 12:59
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Ronda/kövér lány csak akkor lehet match-ed, ha te is kedvelted... :D
2015. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

hát már csak kétségbeesettség miatt jelöltem be mindenkit, hogy nehogy az legyen, hogy véletlenül nem jelölöm be azt aki amugy igen


egyébként pl a szép nőket be se jelölöm alapvetően, MERT MINEK?


azoknak ugyse kellek


na de az átlagosaknak sem:D

2015. dec. 13. 13:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen rajzolt szemöldökű csücsörítős hölgyet "family" tetoválással a kulccsontján nyilván én sem fogom kedvelni. De ha valaki szép, visszafogott, mosolygós, nem rakja ki rögtön az árut az arcomba, és esetleg természetes a hajszíne, őket azért be szoktam. A Tinder pont erre van kitalálva. Ki tudja, lehet, hogy az egyiknek pont megtetszem valamiért, ha pedig nem, akkor se történik semmi. De a "kétségbeesés" tök értelmetlen, mert így olyan párjaid lehetnek akik igazából nem is tetszenek (?? :D) ahelyett, hogy kevesebb, de olyan lenne, akihez mondjuk élőben nem feltétlen mernél odamenni, és így kihasználhatod az alkalmazás előnyeit :)
2015. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

hát most na nálam nem az a baj, hogy "nem merek odamenni", csak nem látom értelmét


mivel odamentem én már élőben elég sok nőhöz, de ugy vettem észre, hogy ugyanaz a szintü magabiztosság nem ugyanazt jelenti az egyes nőknek


mert egy csufibb nő hanyatt vágja magát a "magabiztosságomtól", addig egy szebb nőnek simán kretén vagyok

2015. dec. 13. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!