Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, túl korai még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, túl korai még ilyen témáról beszélgetni vele? Vagy mit csináljak, hogy felfigyeljen rám? Nem akarok nyomulni, meg nem is szeretnék bajt csinálni azzal, hogy már rögtön a szakításuk után, a színre lépek.

Figyelt kérdés
Az egyik haverom ma szakított a barátnőjével, a srác nekem már kb 2-3 hete nagyon bejön és szeretem is.. Csak foglalt volt, a B.nőjével 1 hónapot voltak együtt..
2010. márc. 23. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
áá még ne. ilyenkor nem érdemes feszegetni még a témát, mikor frissen szakít vki. lehet h nem szerette.. de ne nyomulj be egyből, az olyan szánalmas.. pincsi hatást keltesz..:D 1hét múlva vedd fel msn-re, vhogy közeledj felé.
2010. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az utolsó válasz adónak köszönöm, ezért is kértem tanácsot mert nem szeretném megbántani vagy valami:/ nem szeretnék téll egyből nyomulni :S am. fenn van nekem MSN-en meg sokat szoktunk am. beszélni =)

(14/L)

2010. márc. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!