Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, szerintetek elsőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek elsőnek milyen csókfajta dukál?

Figyelt kérdés

Azért vagyok pácban, mert nem igazán tudom eldönteni, hogy NEKTEK melyik csókfajta jön be az első csóknál?


Nálam az elsőnél mindig volt egy kis nyelvjáték, de nem sok, csak hogy izgalmas legyen. De van aki inkább azt preferálja, ha egyszerűbb - nem használjuk a nyelvünket, max egy kis szívogatás - az első csók?


Melyik jobb? Esetleg van, amelyik romantikusabb? Vagy inkább azt választjátok, amelyik jobban beindítana?



2015. dec. 22. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenen még sosem gondolkoztam. :D Ha megvan a vonzalom, akkor teljesen mindegy...
2015. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem használjuk a nyelvünket? 13 évesen esetleg belefér...


Egyébként minden fiú, férfi aki megcsókolt első randin a nyelvét használta. Volt 2-3 eset amikor ki is derült, hogy szarul csókol...azzal nem is lett második randi.

2015. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, az én barátom nem csókolt meg nyelvesen, az első csóknál, mégis iszonyat nyálas volt. Ráadásul elsiette, és hirtelen csinálta, mintha félne hogy visszautasítom. Szinte megette a számat...

Én a nyelves csókot preferálom, mindig úgy csókolok, de az elsőt jobban szeretem lágyan, szinte szűziesen, aztán kis szemezés, majd jöhet a francia :)

A barátom példáját elrettentésnek írtam, te ne csináld úgy. A következő találkozóig kisvizslának becézgettem magamban... Viszont azóta sokat fejlődött, ma már úgy csókol mint egy Isten :) Pedig több kapcsolata volt előttem, mint nekem, mégis velem jött bele a dolgokba.

2015. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a nyelv nem használást max.akkor tudom elképzelni, ha valamiért nincs idő/lehetőség normális csókra vagy ha a nő nagyon gátlásos.Mindegy hogy cseszi el az első csókot a férfi, ha tetszik, attól még nem hagynàm ott,a lényeg, h. megteszi az első lépést.A nyelves nyilván jobban beindít.26N
2015. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. dec. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!